הודעות דוברות הלשכה

רוב מוחלט לראש הלשכה, עו"ד אפי נוה בישיבת המועצה הארצית

06.07.2015

צוות האתר

בישיבת המועצה הארצית שהתקיימה היום (ב’) נבחרו חברי הוועד המרכזי של הלשכה. ראש הלשכה זכה לרוב חסר תקדים בוועד המרכזי של 15 מתוך 17 חברים.

המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין בחרה היום (6.7.2015) את נציגיה בועד המרכזי של הלשכה. בראש הוועד עומד ראש הלשכה, עו"ד אפי נוה.

 

צילום: גדעון מרקוביץ' 

 

חברי הוועד שנבחרו הם: עוה"ד חוה מרצקי, שלומי וינברג, אורי קינן, אהוד בר עם, רועי אברמוביץ, רועי כהן, ליאור שפירא, מוחמד אבו יונס, מטאנס שאער, יורם ברוזה, יוסי חכם, מוחמד נעמנה, משה טייב, יצחק נטוביץ, דורון תמיר ונעמי עיני. למ"מ ראש לשכה נבחר עורך הדין אורי קינן.

 

צילום: גדעון מרקוביץ'

 

לראש הלשכה יש רוב מוחלט בוועד המרכזי; 15 מתוך 17 החברים שנבחרו הם אנשיו. רוב זה מקנה לו יכולת לקדם את תפיסות עולמו והאתגרים העומדים לפניו בארבע השנים הקרובות. הוועד המרכזי הינו הגוף המנהל את לשכת עורכי הדין והינו המוסד האמון על ביצועה, הלכה למעשה, של המדיניות הנקבעת על ידי ראש הלשכה.

 

צילום: גדעון מרקוביץ'  

 

ראש הלשכה עו"ד אפי נוה, בירך את הנוכחים: "הרוב לו זכינו בבחירות מבטיח משילות ומאפשר לנו לטפל בנושאים הבוערים כגון: הצפת המקצוע, הסגת גבול המקצוע והחקיקה הפוגעת בפרנסתנו. אני סמוך ובטוח כי ישיבה חגיגית זו תסמל תחילתו של עידן חדש בלשכת עורכי הדין. אני קורא לכל החברים לשלב ידיים ולפעול במשותף להשגת היעדים שהתחייבנו אליהם בפני ציבור עורכי הדין למען עתידו של המקצוע היקר לכולנו".

 

ליו"ר המועצה הארצית נבחרה בשנית עו"ד חווה מרצקי. עו"ד מרצקי: "אני מודה לחברות וחברי המועצה על האמון שנתנו בי. אני מאמינה כי בקדנציה הנוכחית המועצה הארצית בראשותי תמלא את תפקידיה על הצד הטוב ביותר ותצעיד, יחד עם הוועד המרכזי, את הלשכה להישגים חדשים הן לטובת ציבור עורכי הדין והן לטובת שלטון החוק במדינת ישראל".

 

קישורים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון