הודעות דוברות הלשכה

נחנכה לשכת הקשר החדשה בבית המשפט בפתח תקוה

07.07.2015

דוברות הלשכה

ראש לשכת עורכי הדין עו״ד אפי נוה נשא דברים באירוע: "זמן רב חלמנו על הקמת לשכת קשר כאן בבית המשפט בפתח תקווה והנה הגיע היום. תהנו מהלשכה, היא מאובזרת היטב ונועדה לשרת את הצרכים של עורכי הדין הפועלים כאן. אבקש לציין את זכרו של עו״ד מנחם בכר, איש יקר שהיה דוגמה ומופת לכל אחד מאיתנו".

אם עו״ד מנחם בכר ז״ל רוצה להזיז הר הוא יזוז״ (כבוד השופט יהודה פרגו)

 

אתמול (יום ב') השקנו את לשכת הקשר בבית משפט השלום בפתח תקווה על שם עו״ד מנחם בכר ז״ל.

 

את האירוע כיבדו בנוכחותם ראש לשכת עורכי הדין עו״ד אפי נוה, כבוד השופטת דפנה בלטמן קדראי - נשיאת בתי משפט השלום מחוז מרכז, כבוד השופט אליהו בכר בנו של עו״ד מנחם בכר ז״ל, ראש עיריית פתח תקווה עו״ד איציק ברוורמן, יו״ר מחוז תל אביב והמרכז עו״ד ינון היימן, הממונה על מחוז מרכז עו״ד אבי חימי, שופטים ועורכי דין רבים.

 

 

 

ראש לשכת עורכי הדין עו״ד אפי נוה נשא דברים באירוע: זמן רב חלמנו על הקמת לשכת קשר כאן בבית המשפט בפתח תקווה והנה הגיע היום. תהנו מהלשכה, היא מאובזרת היטב ונועדה לשרת את הצרכים של עורכי הדין הפועלים כאן. אבקש לציין את זכרו של עו״ד מנחם בכר, איש יקר שהיה דוגמה ומופת לכל אחד מאיתנו ולהודות לכל מי שפעל להקמת לשכת הקשר ובמיוחד לעו״ד יורם טערנשה - יו״ר לשכת הקשר פ״ת שתרם רבות בנושא זה.

 

 

 

בהמשך עידכן ראש הלשכה את עורכי הדין על ישיבת המועצה הארצית הראשונה שהתקיימה היום: בחרנו היום נציגים לוועד המרכזי ויו״ר למועצה הארצית. נפעל יחד בשיתוף פעולה לייצג את האינטרסים של ציבור עורכי הדין בישראל. ״בקדנציה הקרובה אתם תרגישו את הפעילות שלנו היטב״ סיכם.

 

 

 

לאלבום התמונות המלא - לחץ/י כאן 

 

 

 

 

 

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון