הודעות דוברות הלשכה

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין משיקה את הפדאור החדש באינטרנט

11.04.2005

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

מדובר במהפכה בתחום אחזור המידע המשפטי: ביצוע חיפוש באתר יניב תוצאות עדכניות המורכבות מהמידע המשפטי הקיים בתקליטור יחד עם המידע המשפטי העדכני לרגע ביצוע החיפוש.

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין מתהדרת במוצר אינטראקטיבי חדש - אתר האינטרנט של הפדאור החדש www.lawpubshop.co.il .

 

המשתמש באתר ימצא בו את כל המידע הקיים בתקליטור – "הפדאור החדש", היינו, פסקי דין, חקיקה ומאמרים. ביצוע חיפוש באתר יניב תוצאות עדכניות המורכבות מהמידע המשפטי הקיים בתקליטור יחד עם המידע המשפטי העדכני לרגע ביצוע החיפוש.

 

כבר משלב הפקת הפדאור החדש על גבי תקליטורים (מרץ 2003) מצויה התוכנה בהתפתחות מתמדת, הן מבחינת התוכנה (שיפורים ושדרוגים) והן מבחינת התכנים (הוספת מאגרים חדשים כגון מאמרים של כתבי העת המשפטיים בטקסט מלא, הוספת מספר רב של פסקי דין חדשים ועוד).

 

כחלק בלתי נפרד מהתקדמות התוכנה פותח אתר האינטרנט של הפדאור החדש תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, תוך התחשבות מלאה בהנדסת אנוש.

 

האתר מהווה חלק מחזונו של דירקטוריון ההוצאה לאור, בראשותו פרופ' יוסף גרוס, עו"ד, לפיו ממשקים הי-טקיים מתקדמים ישמשו באחזור מידע.

 

כמו בתקליטור גם אתר האינטרנט של הפדאור החדש עושה שימוש במנוע חיפוש חדשני ומתקדם, המאפשר ביצוע חיפושים מדוייקים ומסייע באיתור ובאיחזור מידע משפטי בצורה המהירה והיעילה ביותר.

 

אתר הפדאור החדש מכיל ממשק ידידותי למשתמש, שתוכנן בקפידה רבה על ידי חברה מובילה בתחום הנדסת האנוש. חלק מהנוחות של הממשק נובעת מהדמיון לממשקים ויישומים אינטרנטיים אליהם רגילים המשתמשים. כך למשל, בפדאור החדש שורת חיפוש מהיר (בדומה לשורות החיפוש באתרי google, yahoo ודומיהם). שורת החיפוש מאפשרת ביצוע חיפושים מהירים של פרמטרים שונים כגון: מילים בתוך טקסט, סוג הליך, מראה מקום ועוד. גם תצוגת המסך בפדאור החדש היא חדשנית שכן היא מורכבת מאזור של רשימת תוצאות לצד אזור עם טקסט של התוצאה הנבחרת (בדומה לתוכנת ה- outlook). על ידי כך יכול המשתמש "לדפדף" ברשימת התוצאות במהירות, ובמקביל לצפות בטקסט של המסמך מתחלף, מבלי לאבד זמן מיותר.

 

באתר הפדאור החדש יכולות בלעדיות נוספות אשר הופכות את ביצוע המחקר המשפטי לפשוט וקל. לדוגמא, המשתמש יכול למחוק מרשימת התוצאות מסמכים שהם מוצאים כלא רלבנטיים, לתייק את רשימת התוצאות, להוסיף הערות למסמכים, ועוד תכונות מתקדמות המייעלות את החיפושים.

 

האתר מוצע לניסיון חודש חינם* בתקופה הקרובה.

סיסמא ניתן לקבל בטלפון: 233 – 225 – 800 - 1 (www.lawpubshop.co.il).

 

*בכפוף לתקנון המבצע.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון