הודעות דוברות הלשכה

הכנס השנתי ה-15 של לשכת עורכי הדין יוצא לדרך

26.02.2015

דוברות הלשכה

הלשכה מאפשרת לראשונה לכל עורך דין ועורכת דין להשתתף בכנס במחירים חסרי תקדים. מעל אלף שקלים הופחתו בחבילות המוצעות בכנס השנתי ה-15 של לשכת עורכי הדין שייערך בין התאריכים 21-17 במאי באילת. מדובר בהפחתה של עשרות אחוזים בדמי הטיפול ובתי המלון, שמאפשרת לראשונה לכל עורכי הדין שירצו בכך להשתתף בכנס השנתי.

כמדי שנה הכנס השנתי יקבע את סדר היום הציבורי והמשפטי ויכלול עשרות מושבים מקצועיים-משפטיים בהשתתפות בכירי עולם המשפט, הביטחון הכלכלה, החברה, התקשורת והאקדמיה. כמו כן, יתקיימו הופעות ומופעי בידור של מיטב אמני ישראל, פעילויות ספורט, הרצאות מעשירות, ופעילויות מהנות לילדים ולנוער.

 

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד דורון ברזילי: "השנה החלטנו להנגיש את הכנס השנתי ה-15 לכל חברות וחברי הלשכה, ולשם כך הפחתנו באופן ניכר בעלויות בתי המלון ודמי הטיפול, תוך התחשבות יתרה בעורכי הדין הצעירים הנמצאים בתחילת דרכם, ועורכי הדין הוותיקים על תרומתם הרבה לעולם המשפט. החלטה זו נולדה מתוך מטרה לאפשר לכל חבר וחברה שיחפצו בכך להשתתף בכנס במחירים משתלמים ונוחים, הן לאור יוקר המחייה בארץ והן משום שאני סבור כי הכנס השנתי הוא פעילות שבעיקרה מקצועית עבור חברי וחברות הלשכה. אני מקווה כי בזכות צעד זה, נראה השנה יותר עורכות ועורכי הדין הנוטלים חלק בכנס השנתי".

 

מנכ"ל לשכת עורכי הדין, עו"ד גיל סלומון: "הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין קובע את סדר היום הציבורי והמשפטי בישראל והוא האירוע המשפטי הגדול ביותר המתקיים בארץ. השנה הפחתנו משמעותית בעלויות בתי המלון ודמי הטיפול על מנת להנגיש את הכנס לכל חברות וחברי הלשכה – שנועד בראש ובראשונה עבורם".

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון