הודעות דוברות הלשכה

חמש עובדות קיבלו את פרס "העובד/ת המצטיין/ת" של לשכת עורכי הדין

29.12.2014

דוברות הלשכה

מנכ"ל הלשכה, עו"ד סלומון שיבח את כל העובדים על פעילותם במהלך השנה האחרונה ועל עבודתם המאומצת, והציג בפניהם את חמשת הפרמטרים לפיהם נבחרו חמש העובדות המצטיינות: מצוינות, יושרה ארגונית, עבודת צוות, שירותיות וגאוות יחידה.

בשבוע שעבר (25.12.14) קיימה לשכת עורכי הדין לראשונה טקס הענקת פרס "העובד/ת המצטיין/ת לשנת 2014, בו נבחרו חמש עובדות על הצטיינות יתרה בעבודה לפי חמישה פרמטרים מרכזיים המייצגים את הלשכה: מצוינות, יושרה ארגונית, עבודת צוות, שירותיות וגאוות יחידה.

 

 

 

מנכ"ל לשכת עורכי הדין, עו"ד גיל סלומון, שפתח את הטקס החגיגי, סקר תחילה את פעילות הלשכה בשנה החולפת וציין את השינויים והשיפורים שנעשו במבנה הארגוני של הלשכה, בפעילותה השוטפת ובדרכי הביצוע שלה. מנכ"ל הלשכה, עו"ד סלומון, הדגיש כי הלשכה עתידה להמשיך במגמה חיובית זו, וציין בפני העובדים והעובדות את היעדים והמטרות של הלשכה לשנה הבאה.

 

עו"ד סלומון שיבח את כל העובדים על פעילותם במהלך השנה האחרונה ועל עבודתם המאומצת,

והציג את  חמש העובדות המצטיינות: גב' ציפי רבי ממחלקת הגזברות, עו"ד דקלה קליין יונה פרקליטת אתיקה ארצית, גב' איילת לנגר ממחלקת "שכר מצווה", גב' חגית שמואל ממחלקת ההתמחות  וגב'  אירית פדלון פלד מרכזת ועד מרכזי ומועצה ארצית.

 

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון