הודעות דוברות הלשכה

הלשכה העניקה 22 מלגות לסטודנטים מצטיינים אשר מעניקים תרומה יוצאת דופן לקהילה

29.12.2014

דוברות הלשכה

בשבוע שעבר (25.12.14) העניקה לשכת עורכי הדין מלגות בסך 3000 ₪ ל-22 סטודנטים מצטיינים מהפקולטות השונות ללימודי משפטים, תוך התחשבות בשלושה קריטריונים: ממוצע ציונים, מצב סוציו-אקונומי ותרומה לקהילה.

האירוע נערך במעמד ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד דורון ברזילי, מנכ"ל הלשכה, עו"ד גיל סלומון, דיקן הפקולטה למשפטים בקריית אונו, פרופ' עמיחי כהן, ובהנחיית סמנכ"ל הלשכה, עו"ד אלי נקר.

 

 

מקבלי/ות המלגות

 

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד דורון ברזילי, שפתח את הטקס בירך את הסטודנטים: "אני סבור כי הבחירה בכל אחת ואחד מכם לקבלת המלגה תביא את הצטיינותכם ותכונותיכם היפות להיות עורכי דין מצוינים ומוכשרים. עורך דין טוב נאמד לא רק על ידי כישוריו הרטוריים או בקיאותו בדין המשפטי, אלא גם על ידי תרומתו לזולת וההשקעה מזמנו למען הציבור. הלשכה, ואני כמי שעומד בראשה, מוצאים לנכון כי עזרה, נתינה ועשייה חברתית חשובים לא פחות, ואולי אף יותר, מאשר הידענות בתחום המשפטי".

 

 

עו"ד דורון ברזילי, ראש הלשכה

 

מנכ"ל לשכת עורכי הדין, עו"ד גיל סלומון, העניק לכל אחת ואחד מ-22 הסטודנטים את המלגות על הצטיינותם בלימודים תוך שילוב תרומה לקהילה שכללה התנדבות בעמותות, קליניקות לסיוע משפטי, בתי חולים, ארגוני סיוע ועוד: "אני גאה להעניק לכם מלגות אלו על הישגיכם הגבוהים בלימודים ועל תרומתכם ופעילותכם הניכרות והמבורכות למען החברה והסביבה - כשאומרים 'ארץ ישראל היפה' מתכוונים לקבוצה מיוחדת כמוכם".

 

 

עו"ד גיל סלומון, מנכ"ל הלשכה

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון