הודעות דוברות הלשכה

לשכת עורכי הדין מברכת על החלטת הממשלה להחיל על שירות המדינה העסקת עובדים עם מוגבלויות

01.12.2014

דוברות הלשכה

הלשכה מברכת על אישור ההצעה שניתנה אתמול ע"י ממשלת ישראל, לפיה גם בשירות המדינה תחויב העסקת עובדים עם מוגבלויות בגובה של 3% לפחות מכלל עובדיו. הלשכה פועלת באופן הזה מזה כשנה, ומעסיקה עובדים עם מוגבלויות, המהווים כ-4% מסך כל עובדיה – ללא כל קשר לאישור ההצעה, ועל אף שההצעה נוגעת רק לארגונים המעסיקים 100 עובדים ומעלה.

העובדים מועסקים במערך תפעולי הכולל בין היתר מוקד טלפוני ארצי חדש, ומספקים מענה וסיוע מיידי במגוון נושאים לכל חברי וחברות הלשכה ולציבור הרחב. מאז הקמת המוקד הטלפוני, פעילותו שיפרה בצורה משמעותית את הזמינות, השירות והיחס לפונים, ויתרה מכך, הביאה לשינוי כוללני בלשכה במתן מענה ללא דיחוי ומקסימאלי לכל הפניות והבקשות.

 

בכל חודש מתקבלות במוקד הטלפוני הארצי כ- 10,000 פניות. המוקד פועל באופן שכל שיחה שמתקבלת ללשכה מופנית לגורם הרלוונטי, הן באופן ישיר על ידי הפניית השיחה לשלוחה המבוקשת, והן על ידי שליחת הודעת דוא"ל לטיפול, ובמידת הצורך פתיחת פנייה על ידי המוקד הטלפוני.

 

לדברי מנכ"ל לשכת עורכי הדין, עו"ד גיל סלומון, הלשכה פועלת למען שוויון זכויות מלא עבור כל אדם באשר הוא, ורואה חשיבות רבה לשלבם במעגל העבודה: "שילוב זה תורם למדינה, למשק ולחברה הישראלית, ואני שמח שהצלחנו להוביל מהלך ערכי ומועיל זה".

 

מנכ"ל הלשכה, עו"ד סלומון, עמד גם על חשיבות המוקד הטלפוני לטובת ציבור עורכות ועורכי הדין: "המוקד הטלפוני הארצי מהווה צעד חיוני בייעול הלשכה ובשיפור השירות הניתן לחבריה, והוא תחילתו של שינוי מערכתי בהנגשת הלשכה שאנו מובילים. צוות העובדים הצליח בתקופה קצרה לשפר במידה ניכרת את זמן התגובה בטיפול בפניות הרבות המגיעות ללשכת עורכי הדין".

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון