הודעות דוברות הלשכה

2,154 נבחנים נגשו השבוע לבחינות ההסמכה בכתב של הלשכה

29.10.2014

דוברות הלשכה

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד דורון ברזילי: "אני מאחל לכלל הנבחנות והנבחנים הצלחה רבה. המתמחים של היום מהווים את פני העתיד של מערכת המשפט בישראל...כראש הלשכה, אדאג שההמלצות לשינוי מבנה ההתמחות וההסמכה שהוצעו בתזכיר החוק האחרון – ושעליהן התרעתי במשך שנים - ייושמו בהקדם ויביאו לפתרון סוגיית הצפת המקצוע"

ביום רביעי, 29.10.14, ניגשו 2,154 נבחנים לבחינות ההסמכה בכתב של לשכת עורכי הדין. הבחינות התקיימו בגני התערוכה בת"א ובבית לשכת עורכי הדין בירושלים. במסגרת ההיערכות לבחינות, התאימה הלשכה הן אולמות והן תנאים נוספים לנבחנים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים.

 

 

כזכור, מדובר במועד האחרון שיתקיים במתכונת הבחינה הנוכחית. לפני כחודש החליטה הוועדה הבוחנת מטעם לשכת עורכי הדין כי במועד הקיץ הקרוב תכלול בחינת ההסמכה בכתב חלק נוסף שעניינו "ניסוח מסמכים משפטיים". דהיינו, הנבחן יענה בנוסף על שאלון רב ברירה, הכולל 100 שאלות, על שאלה אחת מתוך 3 שאלות שתעסוק בנושא זה.

 

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד דורון ברזילי: "אני מאחל לכלל הנבחנות והנבחנים הצלחה רבה. המתמחים של היום מהווים את פני העתיד של מערכת המשפט בישראל. אנו בלשכה נמשיך לעמוד על טיבם של הבאים להצטרף לשורות המקצוע לטובת כלל חברי הלשכה, המערכת המשפטית והציבור. כראש הלשכה, אדאג אף שההמלצות לשינוי מבנה ההתמחות וההסמכה שהוצעו בתזכיר החוק האחרון – ושעליהן התרעתי במשך שנים - ייושמו בהקדם ויביאו לפתרון סוגיית הצפת המקצוע".

 

מנכ"ל לשכת עורכי הדין, עו"ד גיל סלומון: ״מנגנון הלשכה נערך לכמות גדולה של נבחנים, אשר ביניהם גם בעלי מוגבלויות ובעלי צרכים מיוחדים. כדי לשמור על אחידות ושוויון בין כלל הנבחנים, דאגה הלשכה להתאים עבורם אולמות ולספק להם תנאים מיוחדים נוספים. אני מאחל הצלחה לכל הנבחנים, ומבטיח שהלשכה תעשה את כל המאמץ הנדרש כדי שיום הבחינה יעבור בצורה מיטבית".

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון