הודעות דוברות הלשכה

תוכנית שכר מצווה של לשכת עורכי הדין ורדיו קול ברמה משתפים פעולה ומעניקים סיוע משפטי לציבור הרחב

27.10.2014

דוברות הלשכה

במסגרת הפרוייקט הייחודי, מוענק סיוע משפטי למאזינים ללא תשלום. את התוכנית בהגשת יקותיאל משי מלווים עורכי דין המשתתפים בפרויקט ההתנדבותי "שכר מצווה" ובמהלכה מעניקים סעד משפטי במגוון רחב של נושאים משפטיים, כמו גם הכוונה וכלים מעשיים להתמודדות בסוגיות משפטיות.

פינת סיוע משפטי לציבור הרחב משודרת ב"קול ברמה", בהובלת עורכי הדין המשתתפים בפרויקט "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין.

 

הפרויקט הוא תוצר של שיתוף פעולה בין לשכת עורכי הדין ותחנת הרדיו החרדית ומטרתו להנגיש את הסיוע המשפטי לתושבים ברחבי הארץ אשר אין באפשרותם לקבל סעד משפטי. הפינה, בהגשת יקותיאל משי, משודרת במגזין הכלכלי אחת לשבוע ונקראת "בכפפות של משי". "קול ברמה" נחשבת לתחנת הרדיו החרדית המואזנת ביותר על פי סקרי TGI, האחרון בהם פורסם בחודש שעבר.

 

הפרויקט הייחודי של לשכת עורכי הדין ותחנת הרדיו החרדית "קול ברמה" מעניק סיוע משפטי למאזינים ללא תשלום. את התוכנית בהגשת יקותיאל משי מלווים עורכי דין המשתתפים בפרויקט ההתנדבותי "שכר מצווה" ובמהלכה מוענק סעד משפטי במגוון רחב של נושאים משפטיים, כמו גם הכוונה וכלים מעשיים להתמודדות בסוגיות משפטיות. הפינה משודרת אחת לשבוע במסגרת התוכנית "המגזין הכלכלי", המשודרת בראשון ורביעי בשעה 11:00.

 

הפינה ב"כפפות של משי" המשודרת ברדיו "קול ברמה", נולדה לאחר שנים רבות של טיפול בפניות הציבור באמצעי המדיה השונים. לתוכנית מתקבלות מאות פניות בחודש ממאזינים המעוניינים בעזרה וסיוע בהתמודדות מול בתי עסק ומוסדות ציבור.

 

הפניות שתתקבלנה בתוכנית יועברו לטיפול עורכי הדין של פרויקט "שכר מצווה". במידת הצורך, יקיימו פגישות ייעוץ לפונים ואף יעניקו להם ייצוג משפטי.

 

תחנת "קול ברמה" שהוקמה לפני חמש שנים הפכה במהרה לתחנה החרדית המואזנת ביותר בישראל. ע"פ סקר TGI שפורסם בחודש שעבר, קול ברמה היא התחנה החרדית המואזנת ביותר עם 6.1 אחוזי האזנה.

 

תוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין הינה התוכנית היחידה שמעניקה סיוע, ייעוץ וייצוג משפטי חינם למעוטי אמצעים על ידי עורכי דין מתנדבים. השירות ניתן בחינם לזכאים בתחומי המשפט האזרחי. התוכנית הוקמה בשנת 2002, ומאז פועלת ומסייעת לאלפי פונים, באמצעות מאות עורכי דין המתנדבים בכל הארץ. מובילי התוכנית מאז הקמתה, הם עו"ד יוסף תוסייה-כהן ועו"ד שחר ולנר, המשמשים כיו"רים משותפים לתוכנית.

 

מנכ"ל הלשכה עו״ד גיל סלומון: "אני שמח מאד על השקת שיתוף הפעולה בין לשכת עורכי הדין ורדיו קול ברמה. מדובר בנדבך נוסף בקשר בין הלשכה לקהילה. אני סמוך ובטוח שנצליח להפיק את המיטב מהפרויקט, לעזור לציבור הרחב בנושאים משפטיים ולהראות את הצד היפה של לשכת עורכי הדין".

 

מנכ"ל קול ברמה עו"ד אריאל דרעי: "קול ברמה הינה תחנת הרדיו החרדית החזקה בישראל, שמה את השירות למאזין בראש סדר העדיפויות שלה, במצויינות עיתונאית, בתוכן איכותי ובסיוע פרטני בתחומים שונים. שיתוף הפעולה עם לשכת עורכי הדין במתן סיוע משפטי בתוכנית "כפפות של משי" מחזקת מוטיבים אלו ובעזרת ה' אנחנו נמשיך לחזק אותם גם בעתיד".

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון