הודעות דוברות הלשכה

רק פרקטיקה – משפט מעשי גם בתקופת הפגרה

26.08.2014

דוברות הלשכה

סדרת ימי העיון שיזמו ראש הלשכה, עו"ד דורון ברזילי וסגן ראש הלשכה, עו"ד משה טייב, ובה נטלו עד עתה חלק מאות חברות וחברים, חתמה את פגרת הקיץ עם שני ימי עיון מרתקים וכמובן - מעשיים. ימי העיון ימשיכו וילוו את שנת המשפט החדשה.

ביום עיון שנערך בלשכה הגיעו מעל מאה עורכי דין להרצאה מקיפה ומעמיקה בנושא "היבטים פרקטיים בייצוג חברות אינטרנט", מאת עו"ד ונוטריון טל יצחק רון.

 

במסגרת ההרצאה הועבר למשתתפים ידע נרחב ויישומי בנושאים רבים הנוגעים לחברות ולסטארט-אפים טכנולוגיים. בין היתר ניתנו למשתתפים דגשים בהקמת חברות זרות, פתיחת חשבונות בנקים בחו"ל וגילוי נאות ונסקרו שינויים רגולטורים בתחומי האינטרנט בארה"ב ובאירופה, סושיאל גיימינג, מטבעות דיגיטאליים וביטקוין.

 

 

 

"מה הוא הליך הגישור וכיצד לנהל גישור בתיקי נזיקין וביטוח?" זה היה נושא יום העיון שנערך ביוזמת ראש הלשכה, עו"ד דורון ברזילי וסגן ראש הלשכה, עו"ד משה טייב, ובו הסבירו עורכי הדין אלי צחייק ואבי נאור על עקרונות הגישור בקצרה, להבדיל מניהול דרך בית המשפט, בדגש על המסגרת הנורמטיבית של הגישור (המותר, האסור והחסוי), מבנה הגישור בקצרה והמשמעות של הזירה בה מתנהל התיק.

 

בהרצאתם מנו השניים את יתרונות הגישור, ביניהם כי מדובר בהליך שתלוי בצדדים ולא מוכתב מלמעלה, האדם מקבל את יומו - בצורה יותר אנושית ונוחה, בגישור בשניים ישנו מקום להשקפות עולם שונות ולסיעור מוחות, הגישור מפחית עלויות וכמובן מוריד עומסים מיותרים ממערכת המשפט. כמו כן, הסבירו כיצד לנהל תיק בגישור, מתי הזמן הנכון להגיע לגישור, מהי הגישה הנכונה להגיע עימה וכיצד יש להתכונן לגישור.

 

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון