הודעות דוברות הלשכה

כבוד הנשיא יוסף אלרון יעמוד בראש ועדת הבחינות של הלשכה

10.08.2014

דוברות הלשכה

כבוד נשיא בית המשפט המחוזי חיפה, יוסף אלרון, נענה לבקשת לשכת עורכי הדין לעמוד בראש ועדת הבחינות מטעם לשכת עורכי הדין. כבוד הנשיא אלרון יחליף את השופט משה ברעם שכיהן בשנתיים האחרונות בתפקיד.

ועדת הבחינות של לשכת עורכי הדין אמונה על ניסוח הבחינה בכתב של הלשכה על פי חוק. הבחינה בכתב מתקיימת פעמיים בשנה ומורכבת משאלון בשיטת רב ברירה. השאלון כולל מאה שאלות ומחולק לחמישה פרקים בני עשרים שאלות בכל פרק.

 

צירופי נושאי הבחינה והפיכתם לפרקים נעשים על ידי ועדת הבחינות, המונה שלושה שופטים, שלושה עורכי דין מהמגזר הפרטי ושלושה עורכי דין מהשירות הציבורי. בין הנושאים הנבחנים: חוקי יסוד, סמכויות בתי המשפט, סדרי הדין במשפטים פליליים ואזרחיים, דיני ראיות, הליכי הוצאה לפועל, סדרי רישום של מקרקעין, רישום בתאגידים, ניסוח חוזים משפטיים, אתיקה מקצועית ועוד.

 

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד דורון ברזילי: "אני מודה לכבוד הנשיא יוסף אלרון שהסכים להתמנות ליו"ר ועדת הבחינות של הלשכה. מדובר בתפקיד חשוב וחיוני, בעל אחריות גדולה, הדורש תשומת לב ועבודה רבה. לוועדת הבחינות בלשכה ישנה חשיבות רבה בשמירה על רמתו וטהרו של המקצוע, ואני בטוח כי כבוד הנשיא אלרון ימלא את תפקידו בצורה הטובה ביותר".

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון