הודעות דוברות הלשכה

הלשכה תתן יעוץ וסיוע משפטי להורי ילדים חולי סרטן במסגרת שיתוף פעולה עם עמותת "רחשי לב"

15.07.2014

דוברות הלשכה

מנכ"ל לשכת עורכי הדין, עו״ד גיל סלומון, ביקר לאחרונה ילדים חולי סרטן ב’בית הילד’ של עמותת רחשי לב, הנמצא במתחם ביה"ח שיבא תל השומר בצמוד לבית החולים ’ספרא’ לילדים. בסיומו של הסיור סיכמו עו"ד גיל סלומון ושימי גשייד מנכ"ל "רחשי לב", על שיתוף פעולה בין לשכת עורכי הדין לעמותה.

רחשי לב - מרכז תמיכה ארצי לילדים חולי סרטן, נוסדה בשנת 1989 על מנת להקל את הסבל אותו חווים ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, לתת להם את הכוח להתמודדות עם מחלת הסרטן והטיפולים הכרוכים בה, ולרומם את רוחם גם בתקופת המחלה.

 

העמותה חנכה בשנת 2007 את 'בית הילד' במתחם ביה"ח שיבא תל השומר בצמוד לבית החולים 'ספרא' לילדים. 'בית הילד' היא מלונית פאר עם 20 סוויטות מאובזרות עבור הילדים והמשפחות ובה מגוון שירותי פנאי, למידה והפעלות מיוחדות.

 

במהלך הסיור במערך ההמאטו-אונקולוגי וב'בית הילד' של "רחשי לב" פגש מנכ"ל הלשכה את הצוות הרפואי שהרחיב על דרכי הטיפול וההתמודדות וכן משפחות השוהות במקום עקב מחלת אחד מבני המשפחה. כמו כן נפגש עו״ד סלומון עם מנהל המערך להמטו-אונקולוגיה ילדים, פרופ' עמוס תורן.

 

בסיומו של הסיור סיכמו עו"ד גיל סלומון ושימי גשייד מנכ"ל "רחשי לב", על שיתוף פעולה בין לשכת עורכי הדין ל"רחשי לב" במספר מישורים, ובהם אפשרות יעוץ וסיוע משפטי להורים לילדים חולים, וכן על כך שלשכת עורכי דין תיזום מערך התנדבות במחלקת אונקולוגיה - ילדים בתל השומר.

 

 

 

עורכי דין המעוניינים לקחת חלק במיזם ההתנדבותי מתבקשים להעביר את פרטיהם לעו"ד הילי רג'ואן hilly.r@israelbar.org.il .

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון