הודעות דוברות הלשכה

לשכת עורכי הדין ולשכת רואי חשבון פועלות להפסקת ההתקשרות עם החברה המפעילה את מועדון הצרכנות "ממברס"

20.05.2014

דוברות הלשכה

הלשכות הסבירו את הודעתן כי מאז הקמתו של המועדון, לא עמדה החברה המפעילה ביעדים המרכזיים שלשמם היא נבחרה לפעול ולא עמדה בתנאים מהותיים של ההסכם עימה. הלשכות פועלות ליצירת מועדון צרכנות חדש.

לשכת עורכי הדין ולשכת רואי חשבון הודיעו היום לציבור עורכי הדין ולציבור רואי החשבון בישראל, על הודעתן לחברה המפעילה את מועדון הצרכנות "ממברס", של שתי הלשכות, על הפסקת ההתקשרות עמה.

 

הלשכות הסבירו את הודעתן כי מאז הקמתו של המועדון, לא עמדה החברה המפעילה ביעדים המרכזיים שלשמם היא נבחרה לפעול ולא עמדה בתנאים מהותיים של ההסכם עימה.

 

בשנת 2009 חתמו לשכת עורכי הדין ולשכת רואי חשבון הסכם להקמת מועדון צרכנות בשם ממברס. המועדון המשותף הוקם מתוך צורך והבנה כי ציבור גדול ואיכותי של עורכי דין ורואי חשבון יכול להוות גוף צרכני חזק שיפעל לטובת רווחתם.

 

לאור אי ההסכמות בין לשכת רואי חשבון ולשכת עורכי הדין לבין החברה המפעילה, הודיעו הלשכות לחברה המפעילה על הפסקת התקשרות ביום 1.6.2014 בהתאם להסכם בין הצדדים.

 

הציפיות ממועדון צרכנות הן שיהיה מועדון כדאי ואטרקטיבי לציבור עורכי הדין ורואי החשבון, אשר יביא הטבות של ממש לחברים, ושישתווה למועדוני צרכנות נבחרים אחרים שקיימים במדינה.

 

לאור התנגדותה של החברה המפעילה לסיים את ההתקשרות, הוגשה על ידה עתירה לבית המשפט. שתי הלשכות הגישו את תגובתן לעתירה, ונקבע דיון ביום 22.5.2014 בבית המשפט המחוזי בת"א.

 

לשכת עורכי הדין ולשכת רואי חשבון פועלות במטרה לשמור על זכויות החברים ולפעול לשיפור פעילות מועדון הצרכנות וההטבות לציבור עורכי הדין ורואי החשבון החברים בלשכות. הלשכות יעשו את המיטב כדי לשמור על זכויותיהם של חברי וחברות שתי הלשכות.

 

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד דורון ברזילי: "אינני מקבל את התנהלותו של מועדון ממברס אשר אינו משקף את כוחנו הצרכני והאיכותי. אני שמח שלשכת רואי חשבון רואה איתנו עין בעין את הבעיות הקשות העולות מהתנהלותו של ממברס, ומברך על החלטת נשיא לשכת רואי חשבון להיות שותף למהלך. נדאג שציבור החברים יקבל את מועדון הצרכנות המשתלם ביותר".

 

נשיא לשכת רואי חשבון, רו"ח דודי גולדברג: "שתי הלשכות הן הבעלים של מועדון הצרכנות ממברס. החברה המפעילה, שחקה עד דק, את זכויותיהן של הלשכות והחברים בהן. תפקידינו, ראש לשכת עורכי הדין ואנוכי, להגן על האינטרסים של ציבור עורכי הדין ורואי החשבון והלשכות, ולדאוג, בין היתר לרווחתם. לצערי, כל מאמצינו להביא לידי כך שהחברה המפעילה תנהל את המועדון בשקיפות ביעילות ותקיים את תנאי ההסכם, ירדו לטמיון".

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון