הודעות דוברות הלשכה

ראש אגף התנועה: "נושא השימועים ילך ויהיה קשה יותר, לא יהיה שיכור או פסול נהיגה שישוחרר"

04.02.2014

דוברות הלשכה

כך אמר היום (יום ג’) ניצב משה (צ’יקו) אדרי בישיבת ועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין, בעניין השימועים אותם מבצעת משטרת ישראל לחשודים שנעצרו בגין נהיגה תחת שכרות

היום (4.2.14) התקיימה ישיבת ועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין בהשתתפות ראש אגף התנועה, ניצב משה (צ'יקו) אדרי, סגן ניצב שרית פילפסון, ראש מדור תביעות, סנ"צ דודי אלויה, קצין אג"מ באגף התנועה, יו"ר ועדת התעבורה, עו"ד שי גלעד וחברי הוועדה.

 

מן הנתונים שהובאו על ידי ראש אגף התנועה עולה כי רק בסוף השבוע האחרון נעצרו 170 נהגים החשודים בנהיגה בשכרות ובסופו של דבר רישיונם של כולם ללא יוצא מן הכלל נפסל ל-30 יום. כנגד הטענה שהושמעה בפניו כי למעשה קציני המשטרה לא מפעילים שיקול דעת והא- ראיה שלא ולו לאחד מהם הוחזר הרישיון, השיב ראש אגף התנועה כי הוא רואה לנגד עיניו מלחמת חורמה כנגד נהגים שיכורים וכי מי שההחלטה אינה לרוחו, פתוחה בפניו הדרך לבית המשפט.

 

לגבי המרכז לפניות נהגים אמר ראש אגף התנועה כי הוא מודע לבעיות ולתקלות הקיימות, אך הסביר כי זה נובע מחוסר תקציב וכוח אדם. עוד הוסיף כי מצבת השוטרים עומדת על 1300 שוטרים, המתחלקת לשלוש משמרות וכי עליו להקצות מתוכה שוטרים כתובעים בבתי משפט וכי הנותרים מעטים מידי כדי לענות לצרכים. לסיום ציין כי תקוותו היא שכאשר ייכנס לתוקפו חוק השיווין בנטל, יתווסף כוח אדם חרדי, ובדרך זו יוכל לפנות שוטרים למשימות אחרות. 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון