הודעות דוברות הלשכה

כ- 500 עו"ד השתתפו בסדרת ההשתלמויות הראשונה של המכון להשתלמות החדש של לשכת עורכי הדין

05.01.2005

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

עורכי הדין הביעו שביעות רצון רבה מההשתלמויות במתכונת חדשה, המתמקדת בפרקטיקה תוך הקפדה על רמה אקדמית נאותה. ההשתלמויות הועברו על ידי מרצים בולטים בתחומם ועו"ד בכירים.

כ- 500 עו"ד קבלו תעודות גמר על השתתפותם בארבעת ההשתלמויות הראשונות של המכון החדש להשתלמות עו"ד של לשכת עורכי הדין בראשותם של ד"ר יורם דנציגר ופרופ' אהרון נמדר - בדיני עבודה ובטחון סוציאלי, משפט פלילי וסדר דין פלילי, דיני חברות ומיסוי מקרקעין.

 

עורכי הדין הביעו שביעות רצון רבה מההשתלמויות במתכונת חדשה, המתמקדת בפרקטיקה תוך הקפדה על רמה אקדמית נאותה. ההשתלמויות הועברו על ידי מרצים בולטים בתחומם ועו"ד בכירים.

 

את הרצאת הסיום בהשתלמות במשפט פלילי חתמו פרקליט המדינה, עו"ד ערן שנדר, ועו"ד דן שינמן, שדברו על שימוע והסדרי טיעון. ההשתלמות עסקה בשאלות של מדיניות באכיפת החוק הפלילי לצד נושאים שעולים בפרקטיקה של ניהול ההליך הפלילי, וביניהם הגנה מן הצדק, האזנות סתר, איסורי פרסום בהליכים פליליים והגנה על שמו חשוד, משפט פלילי ותקשורת. ההשתלמות הועברה על ידי שופטים, אנשי אקדמיה ועורכי דין מובילים בתחום המשפט הפלילי ושולבו בה הרצאות לצד דיונים במסגרת של רב-שיח. בין המרצים/ות הבולטים/ות פרופ' זאב סגל, עו"ד נבות תל צור, עו"ד שמעון דולן, לשעבר מנהל המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה, עו"ד דנה ויס, עו"ד אביגדור פלדמן, תנ"צ עו"ד יוחנן דנינו, ר' יאחב"ל, פרופ' רון שפירא, דיקאן הפקולטה למשפטים, אונ' בר אילן, פרופ' מרדכי קרמניצר, עו"ד דבורה חן ועוד.

 

ההשתלמות בדיני עבודה ובטחון סוציאלי בריכוזה האקדמי של עו"ד ארנה לין, היתה השתלמות יישומית. הפעם "קודמו למרכז הבמה" נושאים חשובים שבדרך כלל לא עולים על במת ההשתלמויות כמו רכישות, מיזוגים והנפקות במבחן דיני העבודה, הלכות והליכי שימוע, הטרדה מינית בעבודה. בהשתלמות השתתפו המרצים/ות הבולטים/ות בתחום ביניהם עו"ד גדעון הולין, ד"ר אורית קמיר, עו"ד עזגד שטרן, עו"ד חיים ברנזון, עו"ד מיכל שקד, עו"ד נורית אלשטיין, מנהלת המחלקה ליישוב סכסוכים בפרקליטות המדינה, פרופ' מוטי מירוני מאונ' חיפה, עו"ד דפנה שמואלביץ השופט (בדימוס) מנחם גולדברג, לשעבר נשיא בית הדין הארצי לעבודה ועוד.

 

כבר בשבוע הבא מתחילות ארבעת ההשתלמויות החדשות של המכון בנזיקין, רשלנות רפואית וביטוח, דיני בנקאות, דיני קנין ובטוחות ודיני מכרזים.

 

קישורים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון