הודעות דוברות הלשכה

אושרו מינויים לוועדות ומוסדות הלשכה

01.12.2013

עו"ד שירי קריספין, דוברת הלשכה

הוועד המרכזי של לשכת עורכי הדין אישר שורה של מינויים לוועדות ולמוסדות הלשכה. ראש הלשכה עו"ד דורון ברזילי: "אני מברך את ראשי הוועדות החדשים אשר יובילו לעשייה מחודשת בוועדות הלשכה".

בישיבת הוועד המרכזי שהתקיימה שבוע שעבר בבית הפרקליט, אישר הוועד המרכזי  שורה של מינויים חשובים לוועדות הלשכה ומינויים של דירקטוריונים למוסד לבוררות, להוצאה לאור של לשכת עורכי הדין ולמכון להשתלמות עורכי דין.

 

עו"ד ברוך כצמן ועו"ד דב גלבוע מונו לסגני ראש הלשכה, עו"ד מטאנס שאער ועו"ד זכי כמאל מונו למשנים לראש הלשכה.

 

בין ראשי הוועדות החדשים ניתן למנות, את פרופסור יוסי גרוס בראש ועדת משפט עסקי, עו"ד גדעון פישר בראש הוועדה לארגונים בינלאומיים עו"ד משה טייב בראש ועדת הצעירים, ד"ר משה ויינברג כראש פורום לשכה, עו"ד ערן גולן בראש הוועדה לדיני עבודה, עו"ד גד שילר בראש הוועדה להסגת גבול המקצוע, עו"ד אילן שרקון בראש הוועדה לתשתיות ואנרגיה, עו"ד שירה שיינפריד ועו"ד אריה לייבוביץ בראש הוועדה לנאמנויות, עו"ד דודי תדמור ועו"ד ניב זכלר, בראש הוועדה להגבלים עסקים, עו"ד רחל לויתן מונתה לראש ארגון IBA, פרופסור יוסי גרוס ועו"ד אמיר עמר מונו לעמוד בראשות ועדת שוק הון ועסקים.

 

כמו כן מונו, יושבי ראש משותפים של המוסד לבוררות, עו"ד פיני מרינסקי ופרופ' רון שפירא, עו"ד ליאור שפירא ועו"ד עוזי לוי מונו כיושבי ראש דירקטוריון ההוצאה לאור. 

 

ראש הלשכה דורון ברזילי: "לאישורם של המינויים, חשיבות אדירה לפעילות הלשכה. מינויים אלו יאפשרו המשכה של תנופת עשייה ויאפשרו לוועדות הלשכה לשוב ולגבש מדיניות ופעילות בשורה של נושאים ציבוריים משפטיים מהותיים, הלשכה תחזור להשפיע בזירות שונות ולהשמיע את קולה בשורה של תחומים".

 

לרשימת המינויים המלאה – לחץ/י כאן.

 

 

קובץ להורדה
comittees_apointments_dec_2013.pdf
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון