הודעות דוברות הלשכה

הלשכה חתמה על הסכם עם הלשכה הצרפתית

23.11.2004

עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה

על פי ההסכם מצהירות שתי הלשכות על כוונתן לפתח קשרי ידידות מקצועיים במישורים שונים, להחליף מידע ביניהן, לעודד ולקיים תוכניות של חילופי עורכי דין צעירים, לסייע לעמיתים במדינה האחרת, לארגן תוכניות השתלמויות משותפות ועוד.

הלשכה חתמה על הסכם ידידות ושיתוף פעולה עם המועצה הלאומית של לשכות עורכי הדין בצרפת. ההסכם נחתם בטקס שנערך בפריז בשבוע שעבר בהשתתפות ראש לשכת עורכי הדין ד"ר שלמה כהן, ראש הלשכה הצרפתית מר מישל בנישו, ובנוכחות חברי הנהלת הלשכה הצרפתית.

 

על פי ההסכם מצהירות שתי הלשכות על כוונתן לפתח קשרי ידידות מקצועיים במישורים שונים, להחליף מידע ביניהן, לעודד ולקיים תוכניות של חילופי עורכי דין צעירים אשר יוכלו לעבוד לפרקי זמן מסויימים, צרפתיים בישראל, וישראלים בצרפת, לסייע לעמיתים במדינה האחרת בפתרון בעיות המתעוררות בישראל ובצרפת, לארגן תוכניות השתלמויות משותפות ועוד ועוד.

 

ההסכמה לשפר את היחסים בין הלשכה הישראלית והצרפתית ולעגן את היחסים בהסכם, התקבלה כבר בכנס אילת במאי שבו השתתפה משלחת צרפתית גדולה בהשתתפותו של ראש הלשכה הצרפתית. שתי הלשכות נהלו ביניהן הדברות שרוכזה על ידי יושב ראש הועדה לענייני צרפת, עו"ד יהונתן בך ועו"ד דוד שפרכר ורכז החוץ בלשכה, עו"ד ליעד לק.

 

ראש הלשכה הצרפתית וחבריו הודיעו שישתתפו שוב בכנס אילת שיערך בסוף מאי הקרוב. עד אז יעובדו פרטי התוכניות השונות אשר סוכמו במפגש זה.

 

קובץ להורדה
Convention_france-israel_HEB.doc Convention_france-israel_FR.doc
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון