הודעות דוברות הלשכה

ראש הלשכה: "בכוונתי לפעול על מנת להשיב את ההנחה שקיבלו חברי הלשכה הוותיקים, בתשלום דמי החבר"

08.10.2013

עו"ד איתי הר-אור, דובר הלשכה

כך אמר אמש ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד דורון ברזילי, בטקס חגיגי שערכה הלשכה לוותיקי המקצוע שקיבלו את רישיונם לפני 50 שנה. הטקס התקיים בבית הפרקליט בתל אביב, בהנחיית פרשן המשפט, משה גורלי, ובנוכחות כ- 40 עורכי דין ושופטים (בדימוס).

טקס ותיקי המשפט של לשכת עורכי הדין

 

"בכוונתי לפעול על מנת להשיב את ההנחה שקיבלו חברי הלשכה הוותיקים, בתשלום דמי החבר", כך אמר אמש ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד דורון ברזילי, בטקס חגיגי שערכה הלשכה לוותיקי המקצוע שקיבלו את רישיונם לפני 50 שנה. הטקס התקיים בבית הפרקליט בתל אביב, בהנחיית פרשן המשפט, משה גורלי, ובנוכחות כ- 40 עורכי דין ושופטים (בדימוס).

 

ראש לשכת עורכי הדין פתח את הטקס ואמר: "אני נרגש לעמוד כאן ולחלוק לכם את הכבוד. לפניי יושבים אתם - חלוצי המקצוע אשר לקחו חלק בפסקי דין מכוננים, אשר הגישו עתירות בשם הרעיונות והערכים עליהם נלחמתם ובהם האמנתם בכל חייכם המקצועיים". ברזילי הוסיף והדגיש כי: "כחלק מסיועה של הלשכה, לקראת דיוני תקציב הלשכה לשנת 2014, בכוונתי לפעול על מנת להשיב את ההנחה, שקיבלו חברי הלשכה הותיקים, בתשלום דמי החבר. כמו כן, הנחתי את ממלא מקום מנכ"ל הלשכה, ואת הממונים על נושא הביטוח לעורכי הדין, לפעול על מנת להעניק הנחה בתשלום הפרמיה בביטוח אחריות מקצועית לעורכי הדין הוותיקים".

 

 

 

באירוע נשאו דברים גם יו"ר מחוז תל אביב, עו"ד אפי נוה, שופט בית המשפט העליון (בדימוס), אליהו מצא ועו"ד אהרון פאפו. השופט מצא שוחח על הערכים המיוחדים עליהם גדלו בני מחזורו כמו כן, איחל לכלות וחתני היובל טקסים מיוחדים מסוג זה גם בעשורים הבאים. עו"ד פאפו, שעשע את קהל היושבים בסיפורי הלצה אודות תקופת המשפט ביובל שעבר. פאפו סיפר אנקדוטות מצחיקות בין היתר, על השופט זילבר, עו"ד מנדל שיף ופרופ' אביגדור לבונטין, שהעלו בקרב הקהל נוסטלגיה על תקופה יפה שלא תחזור בשנית.

 

עם תום דברי הברכה, הוענקו מדליות יוקרתיות לחברי הלשכה הוותיקים, כאות הוקרה על תרומתם ופועלם בעולם המשפט. בסיום הערב, החל מופעו של המשורר והסופר יורם טהר לב "קום והתהלך בארץ", בליווי שירה של דלית כהנא".

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון