הודעות דוברות הלשכה

הלשכה משיקה: אפליקציית הסמארטפון הראשונה - "ספר עורכי הדין"

21.07.2013

עו"ד איתי הר-אור, דובר הלשכה

הלשכה משיקה בימים אלה את אפליקציית הסמארטפון הראשונה – "אפליקציית ספר עורכי הדין". בשלב הראשון, לפני כחודש, הושקה האפליקציה ל- Google Play המתאים למכשירים הפועלים באמצעות מערכת ההפעלה "Android" של חברת Google, והחל מסוף השבוע האחרון ניתנת להורדה גם בקרב משתמשי הסלולר הפועלים באמצעות מערכת ההפעלה IOS של חברת Apple.

"ספר עורכי הדין" נבחר להיות ראשון היישומים נוכח היותו המדור הנצפה ביותר באתר הלשכה - כ- 4,000 צפיות מדי יום, וניתן למצוא אותו ב"חנות" האפליקציות בקרב כלל המכשירים החכמים. את האפליקציה הורידו עד כה מאות משתמשים המחזיקים בטלפון חכם בו מופעלת מערכת "Android", ועשרות משתמשי IOS בתוך יממות ספורות.

 

היישום מאפשר חיפוש עורכי דין ונוטריונים פעילים בישראל (למעט כאלו שביקשו שלא לפרסם את פרטיהם) מתוך מאגר עורכי הדין של הלשכה. האפליקציה כוללת מנוע חיפוש מתוחכם, באמצעותו ניתן לבצע חיפוש ולאתר עו"ד לפי מגוון פרמטרים כגון תחום עיסוק, עיר, שפה ועוד. בכך מעניקה הלשכה ללא תשלום מענה מקצועי ונוח לשימוש לציבור הרחב בכלל ולציבור עורכי הדין בפרט.

 

באמצעות האפליקציה, עם קבלת פרטיו של עורך הדין המבוקש, יוכל הגולש ליצור קשר מיידי עם עורך הדין באמצעות חיבור ישיר למספר הטלפון או הדוא"ל או להשתמש בחיבור המיידי לתוכנת הניווט המותקנת במכשירו הנייד. היישום כולל גם חיבור נוח ומיידי לאתר הלשכה לשם קבלת מידע נוסף על הלשכה ואף ביצוע פעולות כגון עדכון פרטים אישיים עבור עורך דין. על פרויקט פיתוח האפליקציה היה אחראי סמנכ"ל התפעול ומערכות המידע של הלשכה, אורי אלפרסי.

 

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד דורון ברזילי: "היישום נועד להנגיש לחברים ולציבור הרחב את שירותי הלשכה באופן הנוח והקל ביותר, כחלק מפעילותה של הלשכה לשיפור השירותים המקוונים הניתנים על ידי הלשכה. זהו צעד נוסף שלנו להפיכת הלשכה לזמינה, חדשנית ומתקדמת".

 

 

 

      

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון