הודעות דוברות הלשכה

גם קריירה וגם זמן איכות עם הילדים? יש דבר כזה!

20.01.2013

עו"ד איתי הר-אור, דובר הלשכה

חדש: שיתוף פעולה של לשכת עורכי הדין ואתר jobs4mom.co.il מאפשר לעורכות ולעורכי דין למצוא משרות המאפשרות שילוב בית-קריירה.

צוות העצמת נשים בלשכת עורכי הדין ואתר jobs4mom החלו בשיתוף פעולה מיוחד שיאפשר לעורכות ועורכי דין למצוא משרות שישלבו בין קריירה ובית. שיתוף הפעולה נולד על מנת להעניק לכל אם ואב, הזדמנות שווה ואיכותית בשוק העבודה. התכונות המגיעות עם ההורות לרבות ניהול הזמן המדויק, המסירות, היעילות, היציבות, יכולת ההקשבה והנתינה, מציבות הורים לילדים כמועמדים איכותיים יותר בשוק העבודה.

 

מסקר שפורסם לפני כשנה בעיתונות הכלכלית בנושא נשים בסקטור המשפטי, עלה כי בתיקים בהם נקבע שכר טרחה שעתי, אחוז היעילות לנשים היה גבוה יותר, במונחים של תפוקה וניהול זמן, אולי דווקא לאור אילוצן לתפקד באופן דואלי ומלא הן בסביבת העבודה והן בבית.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, שלח הבוקר (א') ראש הלשכה המכהן גם כיו"ר הצוות להעצמת נשים, עו"ד דורון ברזילי, מכתב אישי לכלל עורכי הדין ובו בישר על שיתוף הפעולה וקרא ליטול בו חלק. לדבריו של ראש הלשכה: "אלפי עורכות דין ועורכי דין מוכשרים יכולים להעניק ולתרום רבות, אם רק יאפשרו להם משרות שישלבו בין הבית לקריירה. אני מזמין כל ארגון אשר מציע גמישות במשרותיו להצטרף ל-jobs4mom. העדפת כשרון, כישורים ועמידה ביעדים עדיפה פעמים רבות על פני מסגרת משרה נוקשה".

 

האתר שעלה לאוויר לפני כשנה והוקם על ידי נעה יעקובוביץ ואפי הזנפרץ, יאפשר כעת לחפש ולהציע משרות בחינם גם בתחום המשפט, באופן שיעניק הזדמנות ממשית לכל אם ואב המעוניינים לפתח עצמם בפן האישי אך מתקשים לעשות זאת נוכח המאמצים הכרוכים בגידול הילדים.

 

נעה יעקובוביץ ואפי הזנפרץ: "זה הזמן להצטרף למהפכה ולחפש או להציע עבודות שאוהבות אמהות וגם אבות. אנחנו מברכות על הצטרפותה של לשכת עורכי הדין למהפכה ומאמינות שמעתה נראה יותר משרדי עורכי דין מאפשרים להורים את השילוב הכל-כך הכרחי הזה".

 

קישורים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון