הודעות דוברות הלשכה

הלשכה מעניקה מלגות לסטודנטים למשפטים

11.11.2012

עו"ד איתי הר-אור, דובר הלשכה

לשכת עורכי הדין פועלת לקידום שיתופי פעולה עם נציגי הפקולטות למשפטים, באוניברסיטאות ובמכללות, במטרה להעשיר את עולמם המקצועי של הסטודנטים עוד בשלב לימודיהם.

לשכת עורכי הדין בישראל, באמצעות ועדת סטודנטים ומתמחים שלצד ראש לשכת עורכי הדין, תעניק מלגה לסטודנטים למשפטים לשנת הלימודים תשע"ג. המלגה שתוענק הינה על סך 3,000 שקלים.

 

לשכת עורכי הדין פועלת לקידום שיתופי פעולה עם נציגי הפקולטות למשפטים, באוניברסיטאות ובמכללות, במטרה להעשיר את עולמם המקצועי של הסטודנטים עוד בשלב לימודיהם. בפגישה ראשונה מסוגה שהתקיימה בשבועות האחרונים, שוחח ראש הלשכה, עו"ד דורון ברזילי, עם נציגי הפקולטות למשפטים בדבר הצורך לקיים הידברות ויצירת מיזמים משותפים על מנת לקדם נושאים משותפים היכולים לתרום לסטודנטים למשפטים כיום, ובהמשך דרכם כמתמחים וכעורכי דין.

 

ראש לשכת עורכי הדין בישראל, עו"ד דורון ברזילי: "דלתות הלשכה פתוחות לקבל ולשמוע הצעות שיביאו להעשרת הידע וההכשרה מקצועית של סטודנטים למשפטים טרם כניסתם לתחום עריכת הדין. אני סבור כי קיום מפגשים בין נציגי האקדמיה לנציגי הלשכה יביאו להצעות אפקטיביות וחיוניות שיתרמו לקידום ולחיזוק הדור הבא של המשפטנים ועורכי הדין בישראל".

 

במכתב שהוציא לפני כשבוע, הזמין עו"ד שחר אורגד, יו"ר ועדת הסטודנטים והמתמחים, למוסדות האקדמיים, את הסטודנטים למשפטים להגיש טפסים לקבלת המלגה. המלגות יוענקו  לסטודנטים למשפטים הנמצאים בשנת לימודיהם השנייה ומעלה. 

 

את הטפסים ניתן למצוא באתר הלשכה ובמוסדות האקדמאיים, יש להגישם לא יאוחר מתאריך: 20 בנובמבר 2012.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון