ראש הלשכה

שילוב עו"ד בפרויקט אימות חתימה בלשכות ההוצאה לפועל

06.06.2012

עו"ד דורון ברזילי, ראש הלשכה

על-פי התוכנית, עורכי דין צעירים ישובצו בתורנות בלשכות ההוצאה לפועל השונות הפרוסות ברחבי הארץ, ויעניקו שירותי אימות חתימה של החייבים על תצהירים תמורת תשלום.

חברות וחברים יקרים,

 

אני שמח לבשר, כי בימים האחרונים הגענו להסכמה להפעלת תוכנית אימות חתימה בידי עורכי דין צעירים – עד שבע שנות ותק, בלשכות רשות האכיפה והגביה (ההוצאה לפועל).

 

פרויקט אימות חתימה בהוצאה לפועל, יצא לדרך לאחר שלשכת עורכי הדין זיהתה צורך כפול: האחד, סיוע לחייבים בהוצאה לפועל אשר מבקשים להגיש בקשות שונות אליהם נדרש לצרף תצהיר עם חתימה המאומתת בידי עורך דין; השני, הרצון לסייע ולו במעט בפרנסתם של עורכי דין צעירים.

 

על-פי התוכנית, עורכי דין צעירים ישובצו בתורנות בלשכות ההוצאה לפועל השונות הפרוסות ברחבי הארץ, ויעניקו שירותי אימות חתימה של החייבים על תצהירים תמורת תשלום.

 

על-פי ההסכמה שהושגה עם ראש רשות האכיפה והגביה, מר דויד מדיוני ועל כך תודתי אליו, תקצה רשות האכיפה והגביה חדרים מיוחדים שבהם יוכלו עורכי הדין לבצע את עבודתם נאמנה.

 

עורכי הדין שיכללו במאגר יעברו הדרכה והכוונה לקראת שיבוצם בתחנות הפרוסות ברחבי הארץ.

 

פרויקט מבורך זה, הינו אחד מני רבים שהלשכה יוזמת למען רווחתם ושילובם של ציבור עורכי הדין הצעירים אשר ירוכז וינוהל על ידי סגן ראש הלשכה עו"ד משה טייב.

 

אני מבקש להודות מקרב לב לחברנו, סגן ראש לשכה ויו"ר ועדת ההוצאה לפועל הארצית בלשכת עורכי הדין, עו"ד ליאור שפירא, על עבודתו הרבה והמבורכת בהקמת המיזם.

 

עורכי הדין המעוניינים ליטול חלק במיזם, מוזמנים ליצור קשר עם רכזת הפרויקט גב' אירית פדלון – פלד במייל hozlap@israelbar.org.il ולמסור כתובת דואר אלקטרוני, מספר רשיון ומספר טל' נייד הניתן לפרסום.

 

בברכת חברים,

דורון ברזילי, עו"ד

ראש לשכת עורכי הדין

 

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון