הודעות דוברות הלשכה

בעקבות יריד ההשמה של הלשכה במחוז תל אביב צפויות 33 השמות של עורכי דין

13.07.2011

עו"ד שמרית רגב, דוברת הלשכה

מרכז ההשמה של הלשכה ערך ביום 10.7.11 יריד השמה למחוז תל אביב של הלשכה במשרדי מרכז ההשמה בבית אופקים בתל אביב.

ביריד ההשמה השתתפו 250 מועמדים, וכן 33 מעסיקים: ד"ש אייפקס הולדינגס בע"מ בית השקעות, ברם ושות', דחוח ושות', מ. פירון ושות', מחשבות, צברי יובל, כרמי בוסתנאי, נ. פינברג, ד"ר שלמה כהן, הנהלת בתי המשפט, כלל ביטוח, ליבליך מוזר, לשם קיפרמן, בדנר פלום, אסיף עניא, הורוביץ, אבן, אוזן ושות', ארד ושות', יאיר בן דוד ושות', אליעד שרגא, ד"ר מאיר טויזר, יהודה ואמיר שאוליאן, בן חיים ושות', לוינטל עזורה ושות', ברזילי כהן, דניאל גולשה, אתרים ירוקים בע"מ, יואב אלמגור, רובין שמואלביץ, שורת הדין, נחמן בטיטו, ברימר ושות', ליאור לימור ואפיק תורג'מן.

 

במהלך היריד הביעו מועמדים שביעות רצון מעצם קיום היריד ומההזדמנות שנתנה להם להיחשף למעסיקים. גם נציגי המעסיקים ציינו לשבח בטפסי המשוב את ארגון היריד, וחלקם אף הדגישו את היתרון שבחשיפה למועמדים מצוינים.

 

לדברי רכזת מרכז ההשמה, עו"ד מיכל רשף-קרמר, מרבית המעסיקים דיווחו על תחילתם של תהליכים עם 5 מועמדים לפחות מבין אלו אשר פקדו את היריד. "ניסיון העבר מלמד אותנו כי בטווח של כמה חודשים ממועד קיומו של היריד, כולם מאיישים משרות במועמדים אותם פגשו לראשונה ביריד, על כן ניתן לומר כי לכל הפחות יבוצעו 33 השמות כתוצאה מן היריד".

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון