הודעות דוברות הלשכה

ראש הלשכה קורא למשרדי עורכי דין לחתום על הצהרת כוונות לחתירה לשמירה על זכויות עורכי הדין השכירים, שקודמה בשנה החולפת בועדת עורכי הדין הצעירים הארצית

28.04.2011

עו"ד שמרית רגב, דוברת הלשכה

ראש הלשכה ציין כי היוזמה מהווה נדבך חשוב בפעילות הלשכה לשמירה על זכויות עורכי הדין השכירים, וכי הוא מצפה ממשרדי עורכי הדין לחתום על הצהרה חשובה זו.

ראש הלשכה הודיע לאחרונה כי הוא תומך ביוזמת ועדת עורכי הדין הצעירים הארצית, לפרסם הצהרת כוונות לחתירה לשמירה על זכויות עורכי הדין השכירים, שתאומץ על ידי משרדי עורכי הדין בישראל.

 

בהצהרה נאמר, כי מתוך הכרה של מצב התעסוקה הקשה בקרב ציבור עורכי הדין השכירים, וכן מתוך הכרה בצורך לשמור על זכויות עורכי הדין השכירים, דווקא לנוכח מצב תעסוקה מורכב וקשה זה; וכן מתוך אמונה, שחתירה לשמירה על זכויות עורכי הדין השכירים תציע סביבת עבודה ראויה, תגביר את שביעות הרצון, ההבנה והכבוד שבין עורך הדין השכיר לבין מעסיקו, וכפועל יוצא מכך  אף תשפר את תוצרי העבודה במשרד:

 

עורכי הדין מצהירים/ות  על כוונתם:

 

  1. לנקוט יחס של כבוד כלפי עורכי הדין השכירים המועסקים במשרדנו;

 

  1. לשלם שכר ראוי והוגן לעורכי הדין השכירים המועסקים במשרדנו, על כל מרכיביו, לרבות גמול בעד שעות נוספות בכפוף להוראות הדין המבחינות בין משרה רגילה למשרת אמון;

 

  1. ליצור לעורכי הדין השכירים סביבת עבודה פיסית סבירה ונעימה במידת האפשר;

 

  1. ליצור איזון ראוי בין שעות העבודה לשעות הפנאי, בהמשך לאמור בהצהרת הכוונות לחתירה על שוויון הזדמנויות בעבודה לעו"ד על בסיס מגדר והורות, שהתקבלה ע"י הלשכה ביום 12.01.2010.

 

ראש הלשכה, עו"ד יורי גיא-רון, שכאמור תומך ביוזמה, ציין, כי היא מהווה נדבך חשוב בפעילות הלשכה לשמירה על זכויות עורכי הדין השכירים, וכי הוא מצפה ממשרדי עורכי הדין לחתום על הצהרה חשובה זו.

 

לנוסח הצהרת הכוונות   

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון