הודעות דוברות הלשכה

הלשכה תעניק את פרס הלשכה לשנת תשע"א לנשיא בדימוס של בית הדין הארצי לעבודה, השופט סטיב אדלר

23.03.2011

עו"ד שמרית רגב, דוברת הלשכה

הפרס יוענק לשופט אדלר בכנס השנתי ה-11 באילת, שיתקיים השנה בין התאריכים ה-29 במאי עד ה-2 ביוני; פרס נוסף בלשכה: "אות הלשכה בתחום החברתי".

הועד המרכזי של הלשכה החליט אתמול, 22.3.11, לאמץ את החלטתה של ועדת פרס הלשכה, ולהעניק את פרס הלשכה לשנת תשע"א לנשיא בדימוס של בית הדין הארצי לעבודה, השופט סטיב אדלר.

 

הלשכה מעניקה את פרס הלשכה מדי שנה לאדם או לחבר בני אדם על פעילות מיוחדת וראויה לציון בתחומי החברה  והמשפט. הפרס יוענק לשופט אדלר בכנס השנתי ה-11 באילת, שיתקיים השנה בין התאריכים ה-29 במאי עד ה-2 ביוני.

 

ועדת פרס הלשכה, שעליה נמנים פרופ' יובל לוי, היו"ר, והחברים ראש הלשכה, עו"ד יורי גיא-רון, יו"ר המועצה הארצית, עו"ד עמוס ון-אמדן, מזכ"ל הלשכה, עו"ד אילן אסל ופרופ' דוד ליבאי, קיבלה את המלצתו של ראש הלשכה, והחליטה כאמור להעניק את הפרס לשופט אדלר.

 

בנימוקי הועדה להענקת הפרס לשנת תשע"א לשופט בדימוס סטיב אדלר נאמר, כי "השופט אדלר פרש לאחרונה מכס השיפוט לאחר 35 שנות כהונה בבית הדין לעבודה, ומתוכן 13 שנה כנשיא בית הדין הארצי. תרומתו למשק הישראלי לא תסולא בפז. המעסיקים והמועסקים במדינת ישראל זכו בשופט איכותי, מוכשר ומקצועי, פתוח ובעל גישה עממית, שופט ונשיא, המחובר לשטח ולאנשים החיים בו. השופט אדלר נודע כמגשר, אשר עשה שימוש נרחב בכלים אלטרנטיביים, לא משפטיים, כדי ליישב סכסוכים ולפתור מחלוקות בין ארגוני עובדים לבין מעסיקים".

 

בנוסף, קיבל הועד המרכזי את הצעת ראש הלשכה להעניק את "אות הלשכה בתחום החברתי". האות יבטא הוקרה והערכה על עשייה ותרומה חברתית, ויוענק לעורך דין על העשייה המשפטית בתחום החברתי.

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון