הודעות דוברות הלשכה

שופט בית המשפט העליון, סלים ג’ובראן, בנשף היובל שקיים ועד מחוז חיפה של הלשכה: "הלשכה והמחוז הם דוגמא לשיתוף ושותפות אמת בין יהודים וערבים ובין ערבים בינם לבין עצמם, נוצרים מוסלמים ודרוזים"

13.03.2011

עו"ד שמרית רגב, דוברת הלשכה

ראש הלשכה: "אני מברך את השר אלי ישי על ההחלטה להשאיר בישראל את ילדי העובדים הזרים וקורא לו להשאיר את הילדים הנוספים שהיו מועמדים לגירוש".

הדברים נאמרו בנשף חגיגי שקיים ועד מחוז חיפה של הלשכה ביום חמישי האחרון, 10.3.11, לרגל יובל שנים להיווסדה של הלשכה במרכז הקונגרסים בחיפה, בהשתתפות כ-600 עורכי דין, שופטים ואורחים נכבדים.

 

בפתח האירוע, בהנחיית חברת ועד המחוז, עו"ד מיכל שקד, אשר יזמה וקידמה את עריכתו, איחלה יו"ר ועד המחוז, עו"ד רחל בן ארי, ללשכה במלאת לה 50 שנה, "שתהיה עצמאית ובלתי תלויה, שתהיה משפיעה וחזקה, שתוביל ותנהיג ללא מורא, שתמשיך להוות  דוגמא לדו קיום בין ערבים ויהודים, סמל לחיים משותפים המושתתים על כבוד הדדי סובלנות ושיוויון, שתהיה איכותית ותשמור על כבוד חבריה, שתעמוד על משמר שלטון החוק וזכויות האדם, שנהיה אנו ראויים לה ושתהיה היא ראויה לכולנו – אמן!!".

 

ראש הלשכה, עו"ד יורי גיא-רון, ציין לשבח את פעילותו הנמרצת של מחוז חיפה, והתייחס לאירועי היובל השונים שהלשכה קיימה ומתעתדת לקיים במהלך השנה. בנוסף, ברך ראש הלשכה את שר הפנים, אלי ישי, על ההחלטה לא לגרש את ילדי העובדים הזרים, וקרא לו להשאיר גם את 200 הילדים הנוספים, המועמדים לגירוש.

 

שופט בית המשפט העליון, סלים ג'ובראן, הדגיש את הלשכה ואת המחוז כדוגמא לשיתוף ושותפות אמת בין יהודים וערבים ובין ערבים בינם לבין עצמם, נוצרים מוסלמים ודרוזים.

 

ראש עיריית חיפה, עו"ד יונה יהב, ציין שזה עתה מלאו 40 שנה לחברותו בלשכה, והשר דניאל הרשקוביץ הבהיר שיש להתייחס לעובדות ולא להיות שבויים בקונספציה. בנוסף, הדגיש את חשיבות פעילות הלשכה לקידום ערכי הצדק, האמת ושלטון החוק.

 

במהלך הערב העניקו השופט סלים ג'ובראן, ראש הלשכה ויו"ר ועד המחוז את "אות יקיר המקצוע" לעו"ד סילביה פריימן, אשר פרשה זה עתה מתפקידה כפרקליטת מחוז צפון, וכיהנה כחברת ועד מחוז חיפה וכחברה בבית הדין המשמעתי של המחוז; לעו"ד סברי מוחסין, שעבד כעורך דין, כיהן כסגן נשיא בית המשפט שלום בחדרה, ולאחר שפרש מתפקיד זה, חזר לעסוק במקצוע עריכת הדין, ואף שימש כחבר בית הדין המשמעתי של המחוז, ולעו"ד חיים פאול גלזר, שעבד כעורך דין פרטי מזה 49 שנים, וכיהן כמ"מ יו"ר המועצה הארצית של הלשכה, כיו"ר הועדה לקשרים בינלאומיים וכיו"ר המשלחות לגרמניה, ואף שימש גם כסנגור בבית הדין המשמעתי של המחוז. יו"ר ועד המחוז הודתה לחברי ועדת האיתור של יקירי המקצוע לעו"ד אילן פורת (יו"ר), לעו"ד סלמה וקים, ולעו"ד חיים קינן.

 

לאחר הברכות, נהנו המשתתפים מהופעתה המרשימה של יהודית רביץ וממסיבת ריקודים עד אחר חצות.

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון