הודעות דוברות הלשכה

ראש הלשכה בעקבות התבטאות הנשיאה ביניש בעניין שביתת הפרקליטים: "אני קורא לראש הממשלה להתערב ולהביא לסיום הסכסוך עם הפרקליטים"

01.12.2010

עו"ד שמרית רגב, דוברת הלשכה

ראש הלשכה אמר את הדברים בעקבות הודעתה של נשיאת בית המשפט העליון, השופטת דורית ביניש, שפורסמה היום בנושא שביתת הפרקליטים, לפיה "מבלי לנקוט עמדה במאבק הפרקליטים, יש להביא את שביתת הפרקליטים לסיומה בהקדם האפשרי".

ראש הלשכה קרא לראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, להתערב בעניין ולהביא את הצדדים, קרי ארגון הפרקליטים ומשרדי המשפטים והאוצר, להתיישב לשולחן המשא ומתן עד לסיום הסכסוך.

 

ראש הלשכה הדגיש, כי הוא מסכים עם הנשיאה ביניש בדבר הנזק העצום שנגרם למערכת המשפט ולציבור בעקבות השביתה, שסיומה אינו נראה באופק. "הנזק שנגרם עד כה בעקבות השביתה כפי שציינתי זה מכבר בפני שרי האוצר והמשפטים הוא רב. כפועל יוצא מן השביתה נדחים דיונים, מתקיימים דיונים ללא נוכחות פרקליטים וכך עינוי הדין והעומס על מערכת בתי המשפט גדל. השפעתה של השביתה תורגש היטב גם לאחר שתסתיים במערכת, שגם ללא השביתה סובלת מעומס ועינויי דין בולטים".

 

כמו כן, ציין ראש הלשכה, כי הוא ממנה נציג מטעמו אשר ילווה את ארגון הפרקליטים במאבקם, כדי להישאר מעודכן בפרטי הסכסוך השונים, מתוך שאיפה לסייע להביא לסיומו בהקדם האפשרי.

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון