הודעות דוברות הלשכה

במדור זה מתפרסמות הודעות דוברות לשכת עורכי הדין, כפי שהועברו לפרסום בתקשורת. פניות ללשכה יש לבצע באמצעות טופס "תגובות והצעות" 

דוברות הלשכה
סיכמנו שבוע נוסף של הרצאות בשידור חי עם עשרות אלפי צפיות. את ההרצאות ניתן לראות כל הזמן.
דוברות הלשכה
בעקבות משבר נגיף הקורונה ואי הוודאות באשר לקיום בחינת ההסמכה במועדה המקורי, המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין אישרה בישיבתה אתמול (רביעי) את הצעתו של ראש הלשכה, עו״ד אבי חימי, להוסיף מועד חדש לבחינת ההסמכה, שאמורה להתקיים בחודש יוני הקרוב. הבחינה הנוספת נקבעה ל-27 באוגוסט והיא תתקיים בנוסף למועד המקורי שנקבע ל-25 ביוני.
דוברות הלשכה
קריאתו של ראש הלשכה לקיום שיח ענייני ואחראי.
דוברות הלשכה
ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי וראשי מחוזות הלשכה מגנים בזאת את אי קיום פסק הדין של בג"צ, שהתרחש היום.
דוברות הלשכה
שר המשפטים אמיר אוחנה החריג באופן מפורש מעבר של קטינים בין בתי הוריהם בימי הסגר, שהוטל עקב התפשטות הקורונה. זאת בעקבות פניית ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי ויושבי ראש פורום משפחה עורכי הדין שמעון חסקי, רוני עזרא, מאיה הרצברג אלון וד"ר יאיר שיבר. השר אוחנה: "אני רואה חשיבות רבה בהבטחת הקשר בין ילד להוריו ובשמירה על חיי משפחה תקינים".
דוברות הלשכה
ועדת רישוי עסקים פנתה ביום ראשון לשר הפנים, ח"כ אריה דרעי בבקשה להאריך תוקף רשיונות עסק. בתשובתו מהיום, מעדכן מנכ"ל משרד הפנים כי המשרד פועל להתקין תקנות שעת חירום שיתנו מענה לתוקפם של רישיונות והיתרים אשר עתידים לפקוע, על דרך של הארכה גורפת.
דוברות הלשכה
ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי ויושבי ראש ועדות הרווחה וקידום זכויות אנשים עם מוגבלויות, פנו לראש הממשלה ולשר הבריאות בדרישה להקפאת רפורמת הקנאביס והחלת מחירי האסדרה הישנה על כלל החולים המטופלים בקנאביס רפואי עד לסיום משבר נגיף הקורונה.
דוברות הלשכה
עדכון מוועדת תובענות ייצוגיות בנוגע למועדי הגשת בתחום התובענות הייצוגיות בשל התפשטות נגיף הקורונה.
דוברות הלשכה
בשם בעלי נכסים רבים, בעלי עסקים ושוכרים רבים מבקשת הלשכה לתת הוראה לכל הבנקים בישראל, להקפיא ו/או לדחות את פירעון ההלוואות שניתנו על ידם ללוים רבים, אשר במצב הנוכחי של המשק, הם אינם יכולים לפרוע את ההלוואות, וזאת בשל מצוקת השוכרים ובעלי העסקים, מצוקה הנובעת בשל סגירת עסקים והשבתת מקומות עבודה.
דוברות הלשכה
ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי, פנה אתמול (שני) לשר התחבורה בבקשה לבטל את החובה של נהגים שרישיונם נפסל, להפקיד רישיונות נהיגה בימים אלו. זאת במטרה למנוע סיכון בריאותם ובריאות הציבור. בתשובתו מהיום עדכן שר התחבורה כי משרדו מצא חלופה ראויה להפקדה - הצהרה של הנהג על אי נהיגתו וידיעתו אודות הפסילה כדי שהפסילה תכנס לתוקף.
דף מס' 1 מתוך 160 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון