בחירות למוסדות הלשכה 2015
עו"ד ציון אמיר, יו"ר ועדת הבחירות למוסדות הלשכה, תשע"ה 2015
ועדת הבחירות מכריזה בזאת כי עו"ד אפרים (אפי) נוה נבחר לראשות לשכת עורכי הדין; ועדת הבחירות הכריזה על בחירת עו"ד אשר אקסלרד ליושב ראש ועד מחוז ירושלים; ועדת הבחירות הכריזה על בחירת עו"ד ינון היימן ליושב ראש ועד מחוז תל-אביב; ועדת הבחירות הכריזה על בחירת עו"ד תמר (תמי) אולמן ליושבת ראש ועד מחוז חיפה; ועדת הבחירות הכריזה על בחירת עו"ד ח’אלד חוסני זועבי ליושב ראש ועד מחוז צפון; ועדת הבחירות הכריזה על בחירת עו"ד דני אליגון ליושב ראש ועד מחוז הדרום.
ועדת הבחירות למוסדות הלשכה, תשע"ה 2015
בשל טעות סופר, נשמטה מהפרסום על תוצאות הבחירות רשימת "עורכי דין בשירות הציבור" כרשימה מרשימת הסיעות שלא עברו את מכסת הקולות הדרושה להשתתפות בוועד מחוז תל אביב. ההודעה המתוקנת פורסמה היום.
עו"ד שירית בכר, ממונה על ועדת הבחירות
בשל תקלת דפוס, פתק ההצבעה של סיעת "צדק ומשפט" נחתך. יובהר שמדובר בפתק הצבעה חוקי.
עו"ד שירית בכר, ממונה על ועדת הבחירות
אנו מודיעים כי סיעת דרך חדשה תתמודד בבחירות לוועד מחוז דרום.
עו"ד שירית בכר, ממונה על ועדת הבחירות
בהתאם להחלטת ועדת הבחירות מיום 11.6.15, אנו מודיעים על פתיחתן של קלפיות משנה בישובים טייבה ובאקה אל גרביה.
ועדת הבחירות למוסדות הלשכה, תשע"ה-2015
מובאים לעיונכם/ן ההסכמים כפי שהועברו לוועדת הבחירות.
ועדת הבחירות למוסדות הלשכה, תשע"ה 2015
הבחירות לתפקיד ראש הלשכה וראשי המחוזות הן אישיות, כלליות, שוות, חשאיות, ישירות וארציות. למועצה הארצית ולועדי המחוזות הבחירות הן במסגרת רשימות מועמדים (סיעות).
עו"ד גיל סלומון, מנכ"ל הלשכה
ברצוני להבהיר, מנגנון הלשכה הינו מקצועי, עובדיו הם משרתי ציבור שעושים מלאכתם נאמנה, חסרת פניות, ופועלים באופן שוטף במגוון תחומים חשובים עליהם אמונה הלשכה ואשר נועדו לשמור על טוהר המקצוע ורמתו.
דוברות הלשכה
בעקבות פנייה של נשיא ביה"ד המשמעתי הארצי בלשכת עורכי הדין, עו"ד ציון אמיר, המכהן גם כיו"ר ועדת הבחירות למוסדות הלשכה, נענה עו"ד יצחק מירון לבקשתו של יו"ר הוועדה, וחזר בו מהתפטרותו מתפקיד היועץ המשפטי לוועדת הבחירות.
עו"ד שירית בכר, ממונה על ועדת הבחירות
נבקש להבהיר, כי אמנם אין חובה להגשת הסכם עודפים במקור. יחד עם זאת, מחובתם של המתמודדים ו/או הרשימות ו/או באי כוחם לוודא מול עו"ד שירית בכר, הממונה על ועדת הבחירות, קבלת ההסכם.
דף מס' 1 מתוך 3 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון