המשוב החדש
צוות המשוב
ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד דורון ברזילי: "משוב השופטים 2014 הוא אירוע חשוב ביותר למערכת המשפט, למעמדה, לתדמיתה ולתקינותה. הבטחתי שהמשוב יקוים עד סוף השנה הנוכחית ועל אף ההסתייגויות והביקורת מצד הנהלת בתי המשפט ואחרים, המשוב התקיים, הסתיים וזכה להצלחה רבה, כאשר מעל 20% מעורכי הדין שמופיעים בבתי משפט השתתפו בו.
דוברות הלשכה
מדובר בטפסים בודדים בלבד מתוך עשרות אלפי הערכות שופטים. הלשכה החליטה כי רק אלה שקיבלו זימון ישיר על פי מאגר המידע שקיים בלשכת עורכי הדין יוכלו להשתתף במשוב.
דוברות הלשכה
ועדת משוב השופטים של לשכת עורכי הדין החליטה כי משוב השופטים יתקיים בחודש נובמבר הקרוב. הוועדה הנחתה את מנגנון הלשכה לקבל את תוצאות המשוב במהלך חודש דצמבר. ראש הלשכה: "המשוב הוא כלי חיוני וחשוב להבראת המערכת המשפטית ולהחזרת האמון של הציבור הרחב במערכת זו".
צוות המשוב
למן הרגע בו פורסם כי הלשכה החליטה על חידוש משוב החל עיסוק אינטנסיבי בנושא על ידי התקשורת. להלן ריכוז הפרסומים בעניין.
דוברת הלשכה
עו"ד דורון ברזילי, ראש הלשכה: "מטרת הוועדה היא להוציא את החלטת הוועד המרכזי לפועל, ועל כן אני שמח שמשוב השופטים יצא לדרך. אני מאמין בקיום המשוב, משום שכל גוף נתון לביקורת, קל וחומר גוף הדורש אותה מאחרים. מערכת המשפט היא חלק אינהרנטי מעבודתם של ציבור עורכות ועורכי הדין, ולכן אני סבור כי הוא ראוי דיו לשפטה".
"לאור פנייתם של רבים מחברינו עורכי הדין, אשר רואים לנכון לחזק את המערכת המשפטית ואמון הציבור בה באמצעות משוב שופטים, אשר ייעשה תוך שמירה על כבוד המערכת ואמון הציבור כנגד כל פגיעה בה. הוועד המרכזי של לשכת עורכי הדין מחליט לקיים את המשוב בשנת המשפט הבאה עלינו לטובה".
דף מס' 1 מתוך 1 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון