ראש הלשכה

 

ניתן לפנות לראש הלשכה בכל עניין באמצעות מזכירות ראש הלשכה בטלפון: 03-6362214 או בדוא"ל לכתובת roshlishka@israelbar.org.il

עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
לשכת עורכי הדין בישראל תעניק "אות הוקרה לעורכי דין מתנדבים מצטיינים", כדי לבטא את הוקרת הלשכה לחבריה על פעילותם ההתנדבותית בחברה הישראלית ולעודד את המשך פעילותם.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בין אירועי המשלחת: מושבים מקצועיים והרצאות בנושא נדל"ן והשקעות בינלאומיות במזרח התיכון; מפגש עם נציגים רשמיים של ישראל בדובאי; אירוע קבלת פנים; אירועי נטוורקינג; סיורים וביקורים בדובאי.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בעקבות הפרסומים אודות מתקפת סייבר שהתרחשה אתמול (2.11.20) על עשרות משרדי עורכי דין בישראל, עו"ד אילן שדי, יו״ר (משותף) פורום משפט מדע וטכנולוגיה בלשכת עורכי הדין ממליץ לנקוט מספר אמצעי התגוננות מיידים.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
החלטת השר בהתאם להמלצתנו תקל על ציבור עורכי הדין ועל בעלי הדין ותפחית את נטל ההוצאות המשפטיות בתקופה משברית זו.
החטיבה החברתית
לשכת עורכי הדין, באמצעות תכנית "שכר מצווה" תסייע בהכנת בקשות לחנינה ובהגשתן על פי ההנחיות, לחייבים שעומדים בקריטריונים של התכנית או למי שנסיבותיהם האישיות יוצאות דופן.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אנו קוראים לכם - עורכות הדין ועורכי הדין - להצטרף אלינו למיזם ולסייע בהכנת הבקשות והגשתם עבור חייבים שעומדים בקריטריונים של תכנית ״שכר מצווה״ או למי שנסיבותיו האישיות יוצאות דופן.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
דווקא בתקופת חירום ומשבר ישנה חשיבות עליונה להמשך עבודתנו השוטפת. עם זאת, בהתאם לחו"ד יועמ"ש הלשכה, לעת הזו, איננו מוחרגים מתחולת תקנות החירום. אנו פועלים ונמשיך לפעול בכל המישורים על מנת שעורכות ועורכי הדין יוכלו להמשיך בעבודתם כסדרה גם בתקופת הסגר!
החטיבה החברתית של לשכת עורכי הדין
החטיבה החברתית של לשכת עורכי הדין קוראת לציבור עורכי ועורכות הדין בישראל לקחת חלק במגוון מיזמים התנדבותיים חברתיים למען הקהילה. תתנדבו, תשנו, תשפיעו!
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
"נראה כי המתווה המוצע בהודעתך לוקח בחשבון את צרכי המערכת בלבד כשמנגד נדרש מבעלי הדין ועורכי דינם להתייצב לדיונים המשפטיים בתנאים קשים המסכנים את בריאותם, וכפועל יוצא מכך את בריאות בני משפחותיהם והקרובים להם, כל זאת בתקופה בה נגיף הקורונה "משתולל" ואלפים נדבקים דבר יום ביומו."
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אנו מאמינים שרק בזכות פעילות נחושה ובלתי מתפשרת מצדנו ועמידה נחרצת על עמדתנו המקצועית, נצליח להביא לעצירת הרפורמה או לכל הפחות לשינוי מהותי בה, וזאת תוך ייצוג ציבור עורכי הדין ואזרחי ישראל בנאמנות.
דף מס' 1 מתוך 15 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון