ראש הלשכה

 

ניתן לפנות לראש הלשכה בכל עניין באמצעות מזכירות ראש הלשכה בטלפון: 03-6362214 או בדוא"ל לכתובת roshlishka@israelbar.org.il

עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בדו"ח זה בולטת מעל לכל פעילותנו מאז פרוץ משבר נגיף הקורונה, משבר שאילץ אותנו לעצור את הפעילות השוטפת, לחשב מסלול מחדש ולהיות כל העת עם האצבע על הדופק כדי לאפשר לכולנו לשרוד את התקופה המאתגרת הזאת, ולצאת ממנה מחוזקים ככל האפשר לקראת המציאות החדשה.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה; עו"ד יורם סגי זקס, יו"ר מנהל החטיבה החברתית
במסגרת ההתמודדות עם השפעת משבר הקורונה על ענף השכירות למגורים בעיר תל אביב, יזמו לשכת עורכי הדין ועיריית תל אביב הקמת מערך מיוחד שיסייע לשוכרים ולמשכירים להתמודד עם המצב.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
במסגרת שיתוף הפעולה בין לשכת יועצי המס ללשכת עורכי הדין, יעניקו יועצי מס סיוע התנדבותי בבירור הזכאות לקבלת כספים בעקבות משבר הקורונה.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
שר המשפטים, ח"כ אמיר אוחנה, האריך את תקנות שעת החירום בשבוע. עם זאת, אני שמח לבשר כי בשלישי הקרוב ה- 12.5 מערכת המשפט תחזור בשעה טובה לשגרת עבודה כמעט מלאה.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
ברצוני להודות לראש הממשלה שראה לנכון לקבל אותנו בלשכתו, הקשיב לטענותינו בקשב רב והביע נכונות ליישם פתרונות אשר יקלו על ציבור העצמאים וביניהם עורכות ועורכי הדין.
החטיבה החברתית
לשכת עורכי הדין והחטיבה החברתית בשיתוף מרכז השלטון המקומי, מפעל הפיס, מטה המאבק בעושק הקשישים ועמותת ’רוח טובה’ - נרתמים לסיוע ולהושטת יד לעריריים, לקשישים ולנזקקים לסיוע.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
על מנת להוציא אל הפועל את הסיוע במהירות האפשרית וללא כל עיכובים, הכנו עבורכם נוהל מיוחד שיאפשר לכל מי שזקוק לקבלת המענק, לממש את הזכות להיעזר בו בשעות קשות אלו.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
כחלק מהיערכות הרשות השופטת למתן שירות חיוני לציבור במהלך תקופת מצב החירום, יחל במהלך השבוע הבא פיילוט בחמישה אולמות שיפוט בבית משפט השלום בראשון לציון במסגרתו יורחב השימוש בהיוועדות חזותית גם לדיונים בהליכים אזרחיים וזאת, בכפוף להסכמת הצדדים.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
הצוות הכולל עורכות ועורכי דין בכירים ילווה את טיפול הלשכה בסוגיות הכלכליות המשפיעות על ציבור עורכי הדין כיום ובתום המשבר.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה, עו"ד יורם סגי זקס, יו"ר מנהל החטיבה החברתית, עו"ד יואב ללום, יו"ר (משותף) החטיבה החברתית
אנו מעמידים לרשותכם את מנהלת החטיבה החברתית בלשכת עורכי הדין, עו"ד רוית טוכמן נחמיאס, אשר תשתדל לסייע ולתאם בין עורכי הדין הזקוקים לסיוע לבין עורכי הדין המתנדבים שיכולים לתת כתף.
דף מס' 1 מתוך 13 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון