ראש הלשכה

 

ניתן לפנות לראש הלשכה בכל עניין באמצעות מזכירות ראש הלשכה בטלפון: 03-6362214 או בדוא"ל לכתובת roshlishka@israelbar.org.il

החטיבה החברתית של לשכת עורכי הדין
החטיבה החברתית של לשכת עורכי הדין קוראת לציבור עורכי ועורכות הדין בישראל לקחת חלק במגוון מיזמים התנדבותיים חברתיים למען הקהילה. תתנדבו, תשנו, תשפיעו!
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
"נראה כי המתווה המוצע בהודעתך לוקח בחשבון את צרכי המערכת בלבד כשמנגד נדרש מבעלי הדין ועורכי דינם להתייצב לדיונים המשפטיים בתנאים קשים המסכנים את בריאותם, וכפועל יוצא מכך את בריאות בני משפחותיהם והקרובים להם, כל זאת בתקופה בה נגיף הקורונה "משתולל" ואלפים נדבקים דבר יום ביומו."
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אנו מאמינים שרק בזכות פעילות נחושה ובלתי מתפשרת מצדנו ועמידה נחרצת על עמדתנו המקצועית, נצליח להביא לעצירת הרפורמה או לכל הפחות לשינוי מהותי בה, וזאת תוך ייצוג ציבור עורכי הדין ואזרחי ישראל בנאמנות.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
תקנות סדר הדין האזרחי החדשות גורמות לטורח הציבור ומייצגיו ואינן נושאות כל בשורה ייעולית. עד עתה התקבלו 50 הערות של נציגי הלשכה - חלק גדול מהן בעניינים מהותיים - ושולבו בנוסח התקנות לטובת ציבור המתדיינים ומיצגיהם. נמשיך ונפעל לשיפורן!
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה, עו"ד ואיל חלאילה, יור ועדת התמחות ארתית, מר אורי אלפרסי, מנכ"ל הלשכה
למאגר המפקחים על ההתמחות מטעם לשכת עורכי הדין דרושים/ות עורכי/ות דין מתנדבים/ות, חדורי/ות מוטיבציה ורצון לתרום תרומה מהותית לאיכות המקצוע, לשם ביצוע פיקוח על תקינות ואיכות הליך ההתמחות במשרדי המאמנים בכל חלקי הארץ.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
זהו צעד נוסף ומשמעותי להגשמת חזון השקיפות והמינהל התקין אליו התחייבתי. ביחד נמשיך להצעיד את הלשכה ואת עורכות ועורכי הדין אל עבר עתיד טוב יותר.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בדו"ח זה בולטת מעל לכל פעילותנו מאז פרוץ משבר נגיף הקורונה, משבר שאילץ אותנו לעצור את הפעילות השוטפת, לחשב מסלול מחדש ולהיות כל העת עם האצבע על הדופק כדי לאפשר לכולנו לשרוד את התקופה המאתגרת הזאת, ולצאת ממנה מחוזקים ככל האפשר לקראת המציאות החדשה.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה; עו"ד יורם סגי זקס, יו"ר מנהל החטיבה החברתית
במסגרת ההתמודדות עם השפעת משבר הקורונה על ענף השכירות למגורים בעיר תל אביב, יזמו לשכת עורכי הדין ועיריית תל אביב הקמת מערך מיוחד שיסייע לשוכרים ולמשכירים להתמודד עם המצב.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
במסגרת שיתוף הפעולה בין לשכת יועצי המס ללשכת עורכי הדין, יעניקו יועצי מס סיוע התנדבותי בבירור הזכאות לקבלת כספים בעקבות משבר הקורונה.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
שר המשפטים, ח"כ אמיר אוחנה, האריך את תקנות שעת החירום בשבוע. עם זאת, אני שמח לבשר כי בשלישי הקרוב ה- 12.5 מערכת המשפט תחזור בשעה טובה לשגרת עבודה כמעט מלאה.
דף מס' 1 מתוך 14 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון