ראש הלשכה
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
יש כללים לבדיקות מקדימות לפני רכישת מקרקעין ופעולות שצריך לעשות כשרוכשים דירה, שאם לא ייעשו ייגרם נזק לרוכש. חשוב שהציבור יידע שעורך דין מטעמו, ומטעמו בלבד, ילווה את העסקה החשובה ביותר שאדם ממוצע עושה בימי חייו, ועוד יותר חשוב שיהיה זה עורך דין בעל ניסיון בתחום.
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
לשכת עורכי הדין מגנה מכל וכל את המתקפות חסרות הרסן ואת האיומים המופנים כלפי שופטי בית הדין הצבאי בימים אלה. זאת, כמובן, מבלי לנקוט עמדה לגבי תוכן הכרעת הדין בתיק אלאור אזריה.
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
בעקבות שינויים ותמורות שחלו בתחום בשנים האחרונות ופניות שונות שעלו בעניין זה, נראה כי יש מקום לבצע בו חשיבה מחודשת על מנת להתאים את הכללים והנורמות האתיות לשנת 2017, תוך שמירה והקפדה על כבוד המקצוע ואיכותו.
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
אנו שמחים וגאים לבשר על שיתוף פעולה ראשוני של כל הלשכות הגדולות בישראל למען החברה בישראל, ביוזמה משותפת ומאוחדת, למען הצלת חיי אדם ולמען כל חלקי האוכלוסייה בישראל.
עו"ד אפי נוה ראש השכה
הצלחנו להוציא מתחולת החוק, בעניין מיסוי חברות ארנק, את חברות בעלי המקצועות החופשיים, ובכלל זה את עורכי הדין והשותפים בשותפויות עורכי דין. כמו כן, בעקבות התערבות הלשכה נבלמה הכוונה לבצע שינוי מהותי בחוק הנכים, תגמולים ושיקום ולפגוע בזכויות חיילי צה"ל.
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
אחרי שחוללנו מהפיכות רבות כמעט בכל תחום בו טיפלנו, אנו שמחים לבשר לכם על אחד ההישגים הגדולים ביותר שיביא לשיפור בהרגלי הצריכה של כל אחת ואחד מכם – הקמת מועדון הצרכנות EXTRA"".
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
אנו קוראים לכם לבחון מקרוב את מפרט הפוליסה החדשה שבחרנו עבורכם. אנו מתחייבים להמשיך לפעול לשדרוג כל השירותים האפשריים שיקלו על כולנו את העיסוק במקצוע עריכת הדין.
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
הפחתה זו הינה חלק מהמדיניות שחרטנו על דגלנו מחד להפחית את דמי החבר, ומאידך להתייעל בכל הקשור למנגנוני הלשכה וכוח האדם תוך העצמת הפעילות המקצועית, המאבק במסיגי גבול המקצוע ושאר פעילויות האיגוד המקצועי שלנו.
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
דף מס' 1 מתוך 8 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון