ראש הלשכה

 

ראש לשכת עורכי הדין הנבחר: עו"ד אבי חימי

 

המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין בחרה ב- 19.2.19 בעו"ד אבי חימי לכהן כראש לשכת עורכי הדין עד לבחירות הכלליות שיתקיימו ב-18.6.19

 

ברוב קולות של 24 מול 19 זכה עו"ד אבי חימי באמונם של מרבית חברי המועצה הארצית ונבחר לשמש כראש הלשכה החדש.

 

עו"ד חימי גבר בבחירות על עו"ד אורי קינן  שכיהן בתפקיד במשך חודש ימים. ציבור עורכי הדין יכריע בבחירת ראש הלשכה לארבע השנים הבאות בבחירות שיתקיימו ב-18.6.19.

 

ניתן לפנות לראש הלשכה בכל עניין באמצעות מזכירות ראש הלשכה בטלפון: 03-6362214 או בדוא"ל לכתובת roshlishka@israelbar.org.il

 

 

 

 

 

עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה, עו"ד דוד פורר, יו"ר דירקטוריון "שכר מצווה"
בימים אלו, תכנית "שכר מצווה" בלשכת עורכי הדין משיקה מיזם סיוע בהכנה ובהגשה של בקשות למחיקת רישום פלילי לצעירים בני העדה האתיופית. אנו קוראים לכם – עורכי דין המעוניינים לקחת חלק במיזם חשוב זה – להצטרף אלינו בהכנה ובהגשה של הבקשות עבור צעירים בני העדה האתיופית, ובכך לסייע לאיחוי ותיקון הקרעים בחברה הישראלית.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אני מברך על החלטת שר המשפטים, ח"כ אמיר אוחנה, שנעתר לבקשותינו לדחות את יישום תקנות סד"א החדשות לספטמבר 2020. בקרוב יישב הצוות המיוחד שמיניתי לטיפול בנושא ויגיש את המלצותיו לתקנות חלופיות.
עו"ד אבי חימי, ראש לשכת עורכי הדין בישראל
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בימים אלו מרחפת מעלינו עננה, בדמות תקנות סדר הדין האזרחי החדשות שייכנסו לתוקפן בפברואר 2020 ומאיימת להמטיר עלינו ועל כל אזרחי מדינת ישראל פגיעה אנושה בזכויות הפרט.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
לשכת עורכי הדין בראשותי תמשיך לפעול לחיזוק מעמדם של עורכי הדין, על מנת שיוכלו לייצג את שולחיהם במסירות וללא מורא, מבלי שחרב הטלת הוצאות אישיות תהיה מונפת תדיר מעל צווארם כל אימת שהתנהלותם המקצועית אינה לרוחו של גורם כזה או אחר.
דוברות לשכת עורכי הדין בישראל
בחירות שהתקיימו ב-18.6.19 ב-154 קלפיות ברחבי הארץ הצביעו למועצה הארצית 19,155 מתוך 67,000 עורכי הדין בעלי זכות ההצבעה (28.4 אחוז).
עו"ד אבי חימי
עו"ד אבי חימי
עם קבלת החלטה חשובה זו התחייבנו בפני השרה להמשיך ולקיים במהלך החודשים הקרובים, עד לכניסתן של התקנות החדשות לתוקפן, הדרכות והכשרות מקצועיות לעורכי הדין על מנת להתמקצע בהן ולהיות ערוכים ומוכנים בצורה הטובה ביותר.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
לנוחיותכם מצ״ב לינק ובו פרטי הקשר של המחלקות השונות בלשכה, שישמחו לעמוד לרשותכם בכל דבר ועניין.
עו"ד אפי נוה
בימים האחרונים נעשה בכנסת ישראל מעשה חמור וחסר תקדים המאיים לפגוע פגיעה קשה במקצוע עריכת הדין. זמן קצר לאחר פיזורה של הכנסת ביצעו כמה חברי כנסת מחטף והניחו על שולחנה הצעת חוק הקוראת להעניק פקטור לכ-2,500 מתמחים שנכשלו בבחינות ההסמכה האחרונות ולאפשר להם לקבל רישיון עיסוק במקצוע עריכת הדין, מבלי שיעברו את בחינות ההסמכה בהצלחה בהליך רישוי כדת וכדין.
דף מס' 1 מתוך 11 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון