ראש הלשכה

 

ניתן לפנות לראש הלשכה בכל עניין באמצעות מזכירות ראש הלשכה בטלפון: 03-6362214 או בדוא"ל לכתובת roshlishka@israelbar.org.il

עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
כחלק מהיערכות הרשות השופטת למתן שירות חיוני לציבור במהלך תקופת מצב החירום, יחל במהלך השבוע הבא פיילוט בחמישה אולמות שיפוט בבית משפט השלום בראשון לציון במסגרתו יורחב השימוש בהיוועדות חזותית גם לדיונים בהליכים אזרחיים וזאת, בכפוף להסכמת הצדדים.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
הצוות הכולל עורכות ועורכי דין בכירים ילווה את טיפול הלשכה בסוגיות הכלכליות המשפיעות על ציבור עורכי הדין כיום ובתום המשבר.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה, עו"ד יורם סגי זקס, יו"ר מנהל החטיבה החברתית, עו"ד יואב ללום, יו"ר (משותף) החטיבה החברתית
אנו מעמידים לרשותכם את מנהלת החטיבה החברתית בלשכת עורכי הדין, עו"ד רוית טוכמן נחמיאס, אשר תשתדל לסייע ולתאם בין עורכי הדין הזקוקים לסיוע לבין עורכי הדין המתנדבים שיכולים לתת כתף.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
להלן סיכום קצר של הנושאים שטופלו היום על ידי הלשכה במגוון רחב של סוגיות.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אני שמח לתת את ברכת הדרך ליוזמת עו"ד יוסף ויצמן, יו"ר פורום מצילי חיים ע"ש מוטי בן שבת ז"ל, לפתוח מסלול שיכשיר בהקדם עורכי דין מתנדבים שיסייעו בהגשת עזרה ראשונה באמבולנסים ו/או יתנו מענה טלפוני מקצועי במוקד הקורונה שהוקם במגן דוד אדום.
החטיבה החברתית
לשכת עורכי הדין והחטיבה החברתית בשיתוף מרכז השלטון המקומי, מפעל הפיס, מטה המאבק בעושק הקשישים ועמותת ’רוח טובה’ - נרתמים לסיוע ולהושטת יד לעריריים, לקשישים ולנזקקים לסיוע.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אני מתכבד להודיעכם, כי לשכת עורכי הדין מקימה מחדש את מאגר הבוררים, שמתוכו ניתן יהיה להמליץ על מינוי בורר בבקשות למינוי בורר המופנות ללשכת עורכי הדין או לראש לשכת עורכי הדין.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בעקבות משבר נגיף הקורונה שהביא להקפאת הפעילות האקדמית, ובכלל זה הכנסים המקצועיים, ההשתלמויות וימי העיון, הנחיתי את המדרשה להשתלמות עורכי דין לשדר הרצאות מקצועיות בשידור חי בדף הפייסבוק ובאתר הלשכה.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
על מנת לשמור אתכם על קשר ישיר ורציף אני מבקש לפנות אליי באמצעות הודעת וואטסאפ לטלפון 050-5201193 בכל נושא ועניין ואף, מעמיד לרשותכם את דף הקשר של כל עובדי לשכת עורכי הדין ואתם מוזמנים לפנות אליהם בכל נושא רלוונטי.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
להלן עדכון באשר לפעילות בתי המשפט ובתי הדין, כפי שהובאו לידיעת הלשכה על ידי הגורמים המוסמכים. אנא עקבו אחר הפרסומים באתר הלשכה ובדף הפייסבוק.
דף מס' 1 מתוך 13 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון