ראש הלשכה

 

ניתן לפנות לראש הלשכה בכל עניין באמצעות מזכירות ראש הלשכה בטלפון: 03-6362214 או בדוא"ל לכתובת roshlishka@israelbar.org.il

עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אני מתכבד להודיעכם, כי לשכת עורכי הדין מקימה מחדש את מאגר הבוררים, שמתוכו ניתן יהיה להמליץ על מינוי בורר בבקשות למינוי בורר המופנות ללשכת עורכי הדין או לראש לשכת עורכי הדין.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
מה שעשינו ומה שנעשה! הקמת ועדות ומינויים מקצועיים; מאבקי הלשכה; העשרה מקצועית - המדרשה להשתלמויות עורכי הדין; מעורבות חברתית של לשכת עורכי הדין1 עם הפנים לעתיד.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אני רואה חשיבות רבה במעורבות של עורכי הדין בפעילות זו של הוועדות המקצועיות, וקורא לכם, חברי הלשכה וחברותיה, להצטרף אליה, לקחת בה חלק פעיל ולהיות שותפים אמיתיים לתהליכים שיובילו לשיפור פני החברה ומקצוע עריכת הדין.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
למכתב זה מצורף קישור לתשלום דמי החבר לשנת 2020. אני מתחייב בזאת בפניכם להשקיע את דמי החבר של כל אחת ואחד מכם בתבונה ובמטרה להמשיך ולשפר את השירות הניתן לכם על-ידי לשכת עורכי הדין, כך שהלשכה תמשיך להוות עבורכם בית חם ותומך, בו תזכו לקבל את מיטב הכלים להם אתם נדרשים במקצוע עריכת הדין.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה, עו"ד דוד פורר, יו"ר דירקטוריון "שכר מצווה"
בימים אלו, תכנית "שכר מצווה" בלשכת עורכי הדין משיקה מיזם סיוע בהכנה ובהגשה של בקשות למחיקת רישום פלילי לצעירים בני העדה האתיופית. אנו קוראים לכם – עורכי דין המעוניינים לקחת חלק במיזם חשוב זה – להצטרף אלינו בהכנה ובהגשה של הבקשות עבור צעירים בני העדה האתיופית, ובכך לסייע לאיחוי ותיקון הקרעים בחברה הישראלית.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אני מברך על החלטת שר המשפטים, ח"כ אמיר אוחנה, שנעתר לבקשותינו לדחות את יישום תקנות סד"א החדשות לספטמבר 2020. בקרוב יישב הצוות המיוחד שמיניתי לטיפול בנושא ויגיש את המלצותיו לתקנות חלופיות.
עו"ד אבי חימי, ראש לשכת עורכי הדין בישראל
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בימים אלו מרחפת מעלינו עננה, בדמות תקנות סדר הדין האזרחי החדשות שייכנסו לתוקפן בפברואר 2020 ומאיימת להמטיר עלינו ועל כל אזרחי מדינת ישראל פגיעה אנושה בזכויות הפרט.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
לשכת עורכי הדין בראשותי תמשיך לפעול לחיזוק מעמדם של עורכי הדין, על מנת שיוכלו לייצג את שולחיהם במסירות וללא מורא, מבלי שחרב הטלת הוצאות אישיות תהיה מונפת תדיר מעל צווארם כל אימת שהתנהלותם המקצועית אינה לרוחו של גורם כזה או אחר.
דוברות לשכת עורכי הדין בישראל
בחירות שהתקיימו ב-18.6.19 ב-154 קלפיות ברחבי הארץ הצביעו למועצה הארצית 19,155 מתוך 67,000 עורכי הדין בעלי זכות ההצבעה (28.4 אחוז).
דף מס' 1 מתוך 12 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון