נט-המשפט

 

 

מסמכים

 

 

 

מידע למשתמשים

 

צפייה בהחלטות

 

חוברת הדרכה - מערכת נט המשפט (5MB)

 

שאלות ותשובות שכיחות למשתמשים בכרטיס חכם

 

כרטיס חכם - הנחיות הנפקה לעורכי דין (אתר ההוצאה לאור של הלשכה)

 

התקנת תוכנה לצפייה (מהירה) במסמכים חתומים (אתר ההוצאה לאור של הלשכה)

 

 

 

סרטונים

 

 

 

הגשת בקשה (אתר ההוצאה לאור של הלשכה)

 

צפייה בתיקים (אתר ההוצאה לאור של הלשכה)

 

הנהלת בתי המשפט סיימה את תהליך ההטמעה של מערכת המחשוב החדשה של בתי המשפט (נט-המשפט) בבתי המשפט השונים ברחבי הארץ (למעט בית המשפט העליון).

  

המעבר לעבודה מול המערכת החדשה טומן בחובו השלכות משמעותיות בקשר לעבודתם של עוה"ד, בין השאר הנושאים הבאים:

  • היעדר יכולת לצפות בפרוטוקולים, מועדים ומידע נוסף באמצעות אתר בתי המשפט ללא "כרטיס חכם" המאפשר זיהוי וכניסה למערכת (לפירוט לעניין הכרטיס החכם לחצ/י כאן);
  • היערכות והתאמה מבחינת מערכות המחשוב של המשרדים, לרבות מערכות ההפעלה, הצטיידות בסורק, אבטחת מידע וכד'.

לאור האמור לעיל, ממליצה ועדת המחשוב הארצית לעוה"ד על היערכות מבעוד מועד לשינויים ולהשפעות של פרישת המערכת בבתי המשפט ברחבי הארץ. בין השאר, ממליצה הוועדה לחברים/ות ליצור קשר ישיר עם ההוצאה לאור (טל' 1-800-225-233), האחראית על הנפקת הכרטיסים החכמים.

 

ועדת המחשוב הארצית תמשיך ותעשה ככל יכולתה לסייע בידי ציבור עוה"ד במחוזות השונים בהיערכות והסתגלות לעבודה עם המערכת החדשה. הינכם/ן מוזמנים ליצור קשר בכל עניין באמצעות רכז הוועדה, עו"ד עמית פרלמן, בטל' 6362216 - 03 ו/או בדוא"ל amit@israelbar.org.il.

 

הודעות, חדשות ועדכונים נוספים מפורסמים במדור זה.

 

תמיכה טכנית באתר נט המשפט ניתנת באמצעות מרכז המידע הטלפוני, בטלפון 2703333 - 077

עו"ד פנינה אלקיס, הנהלת בתי המשפט
בתאריך 26.5.16 יכנסו לתוקף מספר שינויים משמעותיים במערכת נט המשפט בפתיחת תיקים מרחוק: 1. פתיחת תיק באתר נט המשפט– חסימת הגשת התיק אם לא הוזנו מספרי ת.ז. של כל הגורמים בצד א’. 2. פתיחת תיק באתר נט המשפט על ידי בא כוח - חובת הזנת דוא"ל.
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
החל מיום 1.11.15 בעל דין המעוניין להמציא את כתבי בי הדין לבית המשפט באמצעות מערכת נט – המשפט, יהיה מחויב למסור לבית המשפט את כתובת הדואר האלקטרוני שלו לצורך המצאת כתבי בי דין אלקטרוניים מבית המשפט אליו.
השופט מיכאל שפיצר, מנהל בתי המשפט
הננו להביא לידיעתכם ותשומת ליבכם את כוונת מערכת בתי המשפט להקפיד ולאכוף את תקנה 497 ג(ו) לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד- 1984, החל מיום 1.9.2014 (ו’ באלול התשע"ד), במיוחד בכל הנוגע להגשת בקשות. תקנה 497 ג(ו) קובעת כי כתב בי-דין שנשלח לאחר שעה 17:00 או ביום ו’ או ביום מנוחה, "יראו אותו כאילו נשלח ביום החול שלאחריו".
לשכת עורכי הדין
לשכת עורכי הדין סבורה שצמצום טווח ההגשה יביא לפגיעה בעבודתם של עורכי הדין ושל לקוחותיהם, לאיבודה של יכולת חשובה המייחדת את מערכת "נט המשפט" ותסכל את עידוד השימוש בה וההנאה מיתרונותיה.
עו"ד אילת פילו, ראש מערך דוברות והסברה, מערכת בתי המשפט
החל מתאריך 1.9.14 (ו’ באלול התשע"ד), ייערך לתקופת ניסיון של שלושה חודשים שינוי מיחשובי במערכת "נט המשפט" אשר יגביל את האפשרות להגיש בקשות לאחר שעות העבודה. השינוי המיחשובי הנזכר לא ימנע הגשת בקשות דחופות לאחר השעה 17:00, אלא שהדבר יתבצע באמצעות המזכירים הראשיים, כפי שהיה נהוג במשך שנים.
שלומית לוי-לביא, סמנכ"לית בכירה, חטיבת תפעול מזכירויות, הנהלת בתי המשפט
במהלך ימי ההשבתה לא ניתן יהא להגיש כתבי בי-דין בקשות ומסמכים, למעט בעניינים דחופים או עניינים אחרים הנדונים בבתי המשפט בתקופת ההשבתה. כמו כן, בימי ההשבתה לא יפעלו הממשקים האוטומטיים ולא ניתן יהיה לעיין בתיקי בתי המשפט. לקבלת מידע טלפוני בתיקי בית המשפט העליון בתקופת ההשבתה, יש לפנות למספר הטלפון: 02-6750405.
הנהלת בתי המשפט
במהלך פגרת הקיץ 2014 צפויה פעילות מעבר חוות השרתים של מערכת "נט המשפט" למתקן אירוח ממשלתי. פעילות זו תתבטא במספר השבתות במהלך חודש אוגוסט, ושיבושים בעבודה השוטפת במהלך השבועות שלאחר מכן.
הנהלת בתי המשפט
נכון להיום, אקספלורר 8 אינו נתמך באתר נט המשפט, אך העבודה באמצעותו איננה נחסמת.
הנהלת בתי המשפט
ביום רביעי, 9.4.2014 בלילה, תותקן באתר נט-המשפט גרסה חדשה לאתר. במסגרת ההתקנה יעודכן האתר באופן שגרסאות הדפדפנים אשר ייתמכו בו יהיו אינטרנט אקספלורר מגרסה 10 ומעלה, כרום ופיירפוקס.
הנהלת בתי המשפט, שירותי הטמעת נט המשפט
מצורפת בזאת המצגת המציגה את השינויים באתר נט המשפט שעלו בסוף השבוע, בגרסה 5.3. השינויים נכנסו לתוקף החל מהיום, יום ראשון ה- 28/4/13.
דף מס' 1 מתוך 5 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון