דבר יו"ר המחוז
עו"ד חאלד ח. זועבי, יו"ר ועד מחז הצפון
"...האמירות הקוראות שלא להשכיר או למכור דירות לערבים, הינן אמירות גזעניות ואינן עולות בקנה אחד עם התנהלות ציבורית ראויה של עובדי מדינה."
עו"ד חאלד ח. זועבי, יו"ר ועד מחז הצפון
רבים מחברינו במחוז פונים אלינו בבקשה שהלשכה תעשה מעשה בעניין כדי שהשביתה תבוא לידי סיום, וזאת כמובן מבלי שהדבר יפגע במאבקם הצודק של חברינו הפרקליטים בהם אנו תומכים.
עו"ד חאלד ח. זועבי, יו"ר ועד מחז הצפון
"הצעות החוק "הלא דמוקרטיות " בלשון המעטה שיוצאות כל שני וחמישי מבית מדרשו של שר המשפטים כהצעות חוק ממשלתיות, בנוסף להצעות הגזעניות של חברי בית המחוקקים, מובילים את המדינה למקומות חשוכים ומסוכנים...רמות אלימות ופשיעה שלא הכרנו, הן מבחינה כמותית והן מבחינה איכותית. תופעות אלימות קשות גם נגד שופטים ונגד עורכי דין במילוי תפקידם, לצד התפתחות של תופעות פשיעה במגוון תחומים רחב...עלינו להציב לעצמנו יעדים ברורים ומוגדרים, לכל אחד ואחד מהמערכים הנלחמים והמתמודדים עם הפשיעה והאלימות ברמות השונות, כמו גם כל נושאי המשרות שבידיהם להשפיע הן על ידי העמדת תקציבים ראויים, עריכת תכניות בתחום החינוך, מערך האכיפה של החוק וכמובן ההרתעה והענישה לא נוכל למגר תופעות הרסניות אלה."
צוות מחוז הצפון
"מחוזינו מיוחד מכמה בחינות. הוא גם פריפריאלי משותף בהרכבו הדמוגראפי וגם מגוון באשר לדתות ולעדות שבו...השתתפותכם ומעורבותכם בפעילויות תחזק את המחוז ואת מרקם היחסים המיוחד לטובת כולנו."
צוות מחוז הצפון
בתאריך 11/03/09 נערך טקס הנחת אבן פינה לבית הפרקליט החדש, של לשכת עורכי הדין - מחוז צפון, אשר התקיים באולם מועדון השופטים בהיכל המשפט נצרת. הטקס התקיים במעמד נשיאת בית המשפט העליון – השופטת דורית ביניש
צוות מחוז הצפון
"שכר מצווה" הינו מרכז זכויות שבו עורכי הדין נותנים ייעוץ בהתנדבות לקהל הפונים דלי האמצעים וזאת דרך עמותות ידיד בנצרת, טבריה, מגדל העמק וצפת או דרך לשכת הסיוע המשפטי.
עו"ד ח’אלד חוסני זועבי - יו"ר הוועד
78 חברים חדשם הצטרפו למחוז הצפון בטקס הסמכת עורכי הדין החדשים האחרון, שהתקיים בבנייני האומה בירושלים ב- 10-06-08. במהלך הכנס בירך יו"ר לשכת עורכי הדין מחוז הצפון, עו"ד ח’אלד זועבי, את החברים החדשים בלשכה.
עו"ד ח’אלד חוסני זועבי - יו"ר הוועד
לכל חברי הלשכה מהעדה המוסלמית – צום קל וחג פיטר שמח, לחברי הלשכה היהודים – שנה טובה ופורייה, ולכל חברי הלשכה – שנה משפטים חדשה, טובה ומוצלחת.
עו"ד ח’אלד ח.זועבי- יו"ר ועד מחוז הצפון
תכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין, סיוע משפטי בהתנדבות למעוטי אמצעים, פועלת מזה כשנתיים ועד כה ניתן במסגרתה, באמצעות המתנדבים /ות סיוע ועזרה משפטית לאלפי פונים, אשר ביקרו בתחנות הסיוע של הלשכה, הפרושות ברחבי הארץ.
דף מס' 1 מתוך 1 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון