הודעות ועדכונים
עו"ד דב גלבוע, סגן ראש הלשכה
רשות המיסים בישראל, אגף הביטחון
כחלק משיפור השירות, מופעל ברשות המסים נוהל עבודה המאפשר לרואי חשבון, עורכי דין או יועצי מס - בעלי רישיון לעסוק במקצועות אלו בישראל (להלן: "מייצג" ו/או "מייצגים"), הרשומים במאגר שע"ם, לעובדים בעלי רישיון כאמור ולמתמחים באחד המקצועות הנ"ל במשרדי המייצגים, להגיש בקשת אישור כניסה קבוע לבנייני קריות הממשלה בת"א, חיפה ורמלה.
עו"ד ורה אולשנסקי, רכזת מחוז דרום- נגב צפון מערבי, תוכנית "שכר מצווה"
בשנת 2011 נרשמה פעילות שיא בתוכנית והתקבלו מעל ל- 12,000 בקשות סיוע. מתוכן טופלו כ- 3,500 בקשות על ידי מתנדבי/ות התוכנית. לאור הגידול בכמות הפונים אנו מגדילים את כמות מרכזי הזכויות לרווחת מבקשי הסיוע.
רשות האכיפה והגבייה
בהעדר פרטים מספקים לא תוכל הגזברות לאתר את מקור התשלום ועל כן הכספים יוחזרו לבנק אשר ממנו בוצעה ההעברה ללא זיכוי החוב בתיק.
עו"ד ענת הר-אבן, יועצת משפטית, רשות האכיפה והגבייה
לקראת העלאתה של מערכת המחשוב החדשה של רשות האכיפה והגבייה - "כלים שלובים", נערכת הרשות, לטיוב הנתונים בתיקי ההוצאה לפועל אשר קיימים במערכת הישנה. כאשר פרטי הזיהוי של חייב הינם שגויים הליכי ההוצאה לפועל אינם מתבצעים, לא ניתן לעקל את נכסי החייב המאופיינים אצל צידי ג’ בזהות לנתוני מרשם האוכלוסין, כמו כן לא ניתן לנקוט בהליכי עיכוב יציאה מן הארץ, מידע, הגבלות ועוד. לכן אין כל הצדקה לנהל תיק כנגד חייב כאשר פרטי הזיהוי שלו שגויים.
לשכת עורכי הדין בישראל
בצער רב הרינו להודיע על פטירתו של ד"ר עמוס אליגון ז"ל, אביו של חברינו, עו"ד דני אליגון, יו"ר ועד מחוז הדרום. תנחומינו למשפחה. ההלוויה תתקיים ביום ד’, 11 במאי בשעה 17:45 בבית העלמין מיתר. יושבים שבעה: רחוב דרזנר 13, שכונת רמות, באר שבע.
אריה כהן, סמנכ"ל מקצועי, רשות האכיפה והגבייה
בהתאם לפסק-דין שניתן בבג"צ 4161/10, זוכה או עו"ד המשמש כב"כ זוכה בתיקי הוצאה לפועל, המעוניין לקבל את רשימת התיקים המטופלים על ידו שנסגרו על פי תקנות ההוצאה לפועל (גניזת תיקים וביעורם), יוכל לשלוח בתוך 30 ימים מפרסום ההודעה, פנייה בדואר אלקטרוני.
דף מס' 1 מתוך 2 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון