ימי עיון, כנסים והשתלמויות

במדור זה תמצאו הודעות ופרסומים על ימי עיון, כנסים, הרצאות, מפגשים חברתיים, קורסי העשרה ועוד מבחר פעילויות המתנהלות במסגרות השונות של הלשכה ומחוצה לה. כל הפרסומים מעודכנים למועד העלאתם לאוויר וכפופים לשינויים ולעדכונים.

 

המדרשה להשתלמות עורכי דין
כנסי סוף שבוע, כנסים חד-יומיים, השתלמויות וסדנאות.
המדרשה להשתלמות עורכי דין
הכשרות במסגרת מחוזות הלשכה.
המדרשה להשתלמות עורכי דין
12-14.12.19 מלון דן, ירושלים
המדרשה להשתלמות עורכי דין
על סדר היום: תובענות ייצוגיות בעילות של תחרות והגבלים עסקיים בראי פסיקת בתי המשפט; ההשלכות שבהטלת אגרות פתיחת תיק בסכומים גבוהים על התובע הייצוגי; ניהול תובענות ייצוגיות לחברי הקבוצה המיוצגת במקרים של הפרת דיני הנגישות – האם תועלת שולית או אפקטיבית? ועוד.
עו"ד ענת מנדלסון
המוסד הארצי לגישור של הלשכה ולשכת עורכי הדין מחוז דרום מזמינים את חברי הלשכה ומתמחים להירשם לקורס גישור, שאושר על ידי הוועדה המייעצת לעניין גישור בבתי המשפט.
המדרשה להשתלמות עורכי דין
על סדר היום: סיפורה של אפוטרופסית; כיצד אפוטרופוס מוביל שינוי; סיפורו של חסוי; אפוטרופוס וניהול תיקי קדם עיזבון; כשרות משפטית ובריאות הנפש - האם יש קשר ביניהם?
המדרשה להשתלמות עורכי דין
בין נושאי ההשתלמות: המפגש הראשוני עם הלקוח, ליווי בהליך יישוב הסכסוך והשלכות של החוק להסדר התדיינויות במשפחה, חלוקת רכוש, משמורת ומזונות ילדים, מזונות אישה, כתיבת כתבי טענות, עריכת הסכמי ממון.
ועדת משפט עברי
ניתוח שאלה משפטית עכשווית על פי עקרונות המשפט העברי; הלאקונה והמשפט העברי.
המדרשה להשתלמות עורכי דין
מגמות ברשם לענייני ירושה ושיפורים טכנולוגיים לטובת הציבור; צוואות הדדיות - עריכה, תקיפה ומימוש; כינוס ומימוש נכסי עיזבון; עדכונים וחידושים ועוד.
דף מס' 1 מתוך 1 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון