הודעות דוברות הלשכה

במדור זה מתפרסמות הודעות דוברות לשכת עורכי הדין, כפי שהועברו לפרסום בתקשורת. פניות ללשכה יש לבצע באמצעות טופס "תגובות והצעות" 

דוברות הלשכה
ביום 27.06.19 נערכה בירושלים בחינת ההתמחות בכתב של לשכת עורכי הדין. להלן הנתונים הראויים לציון בקשר עם הבחינה:
דוברות הלשכה
מדובר בבחינה שקיומה נקבע מכוח הוראת שעה שהתקינה שרת המשפטים, ואשר הזכאים להיבחן במסגרתה היו נבחנים שציונם באחת מבין 3 בחינות ההסמכה הקודמות לה (הבחינות שנערכו ביום 10.12.17, 24.6.18 ו-13.12.18) עמד על בין 50 ל-59 נקודות. הבחינה נערכה כבחינת השלמה במתכונת מיוחדת ומצומצמת.
דוברות הלשכה
הפרסומים השונים עלו במגוון מדיות, לרבות שלטי חוצות, פייסבוק ועוד.
דוברות הלשכה
44% מכלל הנבחנים שניגשו לבחינת ההסמכה בכתב של לשכת עורכי הדין במחזור קיץ 2017 עברו בהצלחה את הבחינה
דוברות הלשכה
בית המשפט המחוזי בת"א אסר על שאול מני נוי, בעל העסק "אידאה - זכויות הגבר במשפחה" לתת שירותי משפטיים. פסק הדין ניתן בעקבות תביעה שהגישה הלשכה נגדו בחשד להסגת גבול מקצוע עריכת דין בתחום דיני משפחה ומעמד אישי.
דוברות הלשכה
ועדת הכלכלה קיבלה את עמדת פורום הוצל"פ של לשכת עורכי הדין: עוסק שנקט הליך משפטי מבלי ששלח לצרכן הודעה על החוב, רשאים בימ"ש או רשם ההוצל"פ להפחית מהחוב רק את הוצאות הגביה שלא הותרה גבייתם בחוק אחר. המשמעות: לא ניתן להפחית אגרת בימ"ש או אגרת הוצל"פ או שכר עו"ד.
דוברות הלשכה
ועדת צבא ובטחון של לשכת עוה"ד פנתה לפרקליט הצבאי הראשי: תקן את פקודות מטכ"ל האוסרות על חיילים ומפקדים לתת תצהיר או למסור עדות בהליכים משפטיים. הוועדה סבורה, כי הזמנת מפקד לעדות בהליך משפטי של חייל שלו, זו אינה פעולה נגד הצבא אלא סיוע לבירור האמת ולעשיית משפט צדק.
דוברות הלשכה
אלמונים בזזו את רכוש ביתה של אישה מוכה מנתניה בעת ששהתה עם שלושת ילדיה במקלט לנשים מוכות * בעקבות התערבותם הדחופה של ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה, המשנה לראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יוסף ויצמן וצוות תכנית "שכר מצווה" בלשכה, ביצעה חברת "עמידר" שיפוצים מידיים במקום, כולל תיקון החלונות והתריסים שנעקרו ממקומם * בנוסף לכך, נמנע פינויה מהדירה אליה פלשה.
דוברות הלשכה
צעירה בת 25 מראשון לציון נדהמה לגלות: במהלך שהותה בהודו חילק אביה צ’קים מחשבונה הפרטי, השאיר מכתב, התאבד והותיר אותה עם חובות ודרישות עיקולים בסך עשרות אלפי שקלים * מתנדבת בתכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין מסייעת לה בימים אלו בהתמודדות עם תיקי ההוצאה לפועל שגררה תסבוכת זו.
דוברות הלשכה
תושבי בני ברק יזכו לקבלת ייצוג משפטי ללא תמורה כספית באמצעות תכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין בישראל – כך סוכם בתום פגישה שקיימו נציגי התכנית עם ראש עיריית בני ברק, הרב חנוך זייברט, ביום רביעי שעבר, 16.3.
דף מס' 1 מתוך 157 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון