הודעות דוברות הלשכה

במדור זה מתפרסמות הודעות דוברות לשכת עורכי הדין, כפי שהועברו לפרסום בתקשורת. בדבר פרטים נוספים בנושאי דוברות בלבד, נא לפנות לדוברות הלשכה, בדואר אלקטרוני dover@israelbar.org.il, או בפקס 02-5608232. פניות בנושאים כלליים יש לבצע באמצעות טופס "תגובות והצעות"!

דוברות הלשכה
ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי, בקריאה דחופה לראש הממשלה, בנימין נתניהו, ולשר האוצר, משה כחלון, לקיים פגישה ודיון בתכנית החירום הכלכלית שתסייע לציבור עורכי הדין להתמודד עם משבר נגיף הקורונה ולהיחלץ ממנו עם פתרונות משמעותיים.
דוברות הלשכה
בישיבת ועדת הכספים הבוקר בכנסת, נאבקו נציגי הלשכה, עו"ד אברהם ללום, יו"ר משותף של פורום מקרקעין בלשכה, ועו"ד אורן אבלה, יו"ר פורום התיישבות ורשות מקרקעי ישראל בלשכה, על הכללת משרדי עורכי דין במסגרת הפיצוי בגובה 25% שנתי על תשלומי הארנונה.
דוברות הלשכה
בישיבת ישיבת ועדת העבודה והרווחה בנושא: מצב העסקים בישראל בעקבות משבר הקורונה, אמר נציג הלשכה כי נכון להיום אין בשורה עבור עורכות ועורכי הדין שנפגעו כתוצאה מהמשבר, בדרך הפיצוי שדווח, שכן רובם לא עומדים בתנאי הסף של הכנסה בגובה 240 אש"ח בשנה.
דוברות הלשכה
סיכמנו שבוע נוסף של הרצאות בשידור חי עם עשרות אלפי צפיות. את ההרצאות ניתן לראות כל הזמן.
דוברות הלשכה
בעקבות משבר נגיף הקורונה ואי הוודאות באשר לקיום בחינת ההסמכה במועדה המקורי, המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין אישרה בישיבתה אתמול (רביעי) את הצעתו של ראש הלשכה, עו״ד אבי חימי, להוסיף מועד חדש לבחינת ההסמכה, שאמורה להתקיים בחודש יוני הקרוב. הבחינה הנוספת נקבעה ל-27 באוגוסט והיא תתקיים בנוסף למועד המקורי שנקבע ל-25 ביוני.
דוברות הלשכה
קריאתו של ראש הלשכה לקיום שיח ענייני ואחראי.
דוברות הלשכה
ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי וראשי מחוזות הלשכה מגנים בזאת את אי קיום פסק הדין של בג"צ, שהתרחש היום.
דוברות הלשכה
שר המשפטים אמיר אוחנה החריג באופן מפורש מעבר של קטינים בין בתי הוריהם בימי הסגר, שהוטל עקב התפשטות הקורונה. זאת בעקבות פניית ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי ויושבי ראש פורום משפחה עורכי הדין שמעון חסקי, רוני עזרא, מאיה הרצברג אלון וד"ר יאיר שיבר. השר אוחנה: "אני רואה חשיבות רבה בהבטחת הקשר בין ילד להוריו ובשמירה על חיי משפחה תקינים".
דוברות הלשכה
ועדת רישוי עסקים פנתה ביום ראשון לשר הפנים, ח"כ אריה דרעי בבקשה להאריך תוקף רשיונות עסק. בתשובתו מהיום, מעדכן מנכ"ל משרד הפנים כי המשרד פועל להתקין תקנות שעת חירום שיתנו מענה לתוקפם של רישיונות והיתרים אשר עתידים לפקוע, על דרך של הארכה גורפת.
דוברות הלשכה
ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי ויושבי ראש ועדות הרווחה וקידום זכויות אנשים עם מוגבלויות, פנו לראש הממשלה ולשר הבריאות בדרישה להקפאת רפורמת הקנאביס והחלת מחירי האסדרה הישנה על כלל החולים המטופלים בקנאביס רפואי עד לסיום משבר נגיף הקורונה.
דף מס' 1 מתוך 137 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון