הודעות דוברות הלשכה

במדור זה מתפרסמות הודעות דוברות לשכת עורכי הדין, כפי שהועברו לפרסום בתקשורת. פניות ללשכה יש לבצע באמצעות טופס "תגובות והצעות" 

דוברות הלשכה
בעקבות פניות רבות המופנות ללשכה בעניין התכנות קיומן של בחינת ההסמכה, הרינו להבהיר כי נכון לעת הזאת, בחינת ההסמכה תתקיים כסדרה בתאריך 27.8.2020 בירושלים ובמספר אזורים נוספים בארץ, בהתאם להנחיות משרד הבריאות הידועות לנו כיום.
דוברות הלשכה
ביום 24.6.18 נערכה בירושלים בחינת ההסמכה בכתב של לשכת עורכי הדין. להלן תוצאות הבחינה ונתונים נוספים הראויים לציון בקשר עם הבחינה.
דוברות הלשכה
בפני הוועדה עמדו פניותיהם של ראש הלשכה, שרת המשפטים ויו"ר ועדת חוקה חוק ומשפט וחברי ועדת חוקה לבחון את ההשגות שהוגשו, בגישת בית הלל. הוועדה נתנה דעתה לפניות אלה והביאה אותן בחשבון בעת הדיון בהשגות.
דוברות הלשכה
ביום 29.4.2015 נערכה בירושלים בחינת ההתמחות בכתב של לשכת עורכי הדין. לבחינה ניגשו 2571 מתמחים ומתמחות. 78% מכלל הנבחנים שניגשו לבחינת ההתמחות עברו את הבחינה. מתוכם 2,037 ניגשו לראשונה ואחוז המעבר שלהם עומד על 87% עם ציון ממוצע של 74.8%.
דוברות הלשכה
NEW MEMBERS - לשכת עו"ד הוא מועדון הצרכנות המחודש המיועד לעורכי דין, שופטים, מתמחים ובני/ות זוגם לקוחות כל הבנקים. המועדון החדש מחליף, עבור חברי לשכת עורכי הדין, את מועדון MEMBERS הקיים מזה חמש שנים.
דוברות הלשכה
ביום 31.3.15 תקיים הלשכה הרמת כוסית חגיגית לרגל חג הפסח במעמד מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יוחנן דנינו, נשיא איגוד לשכות המסחר, עו"ד אוריאל לין וראש הלשכה, עו"ד דורון ברזילי. בחלקו השני של האירוע יתקיים יום עיון על הרפורמה ברישוי עסקים ועל הבירוקרטיה המסורבלת הכרוכה בפתיחת עסק בישראל.
דוברות הלשכה
הבחירות הקרובות העלו מחדש את השאלות בדבר אי שילובן של נשים למפלגות חרדיות. נושא זה ידון בלשכה ביום שני הקרוב, 19.1.15, ביום עיון מיוחד בהשתתפות חברות הכנסת ד"ר עליזה לביא, גילה גמליאל ומרב מיכאלי, עו"ד אמי פלמור, מנכ"לית משרד המשפטים, הרבנית עדינה בר שלום, הגב’ רבקה פאלוך ובכירים נוספים.
דוברות הלשכה
הילה כהן היא אחת מתוך 1,361 החברות והחברים החדשים בלשכה, אלא שמסעה היה יוצא דופן. הוא אולי נמשך זמן רב יותר משל עורכי דין אחרים, שמונה שנים, אך זו היתה דרכה להגשים עצמה כשווה מול שווים על אף שיתוק המוחין בו היא לוקה.
דוברות הלשכה
עקב המצב הביטחוני, אישרה המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין התקנתה של הוראת שעה שתאפשר לסטודנטים למשפטים המצויים בסמסטר האחרון ללימודיהם, להירשם להתמחות מיום 1.9.14 - גם אם לא סיימו את חובותיהם לתואר.
דוברות הלשכה
ראש הלשכה, עו"ד דורון ברזילי: "מתוך דאגה לפרנסתם של עורכי הדין הצעירים ולשילובם במעגל העבודה, לשכת עורכי הדין מפעילה מספר פרויקטים ייחודים עבורם".
דף מס' 1 מתוך 49 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון