ראש הלשכה

 

ניתן לפנות לראש הלשכה בכל עניין באמצעות מזכירות ראש הלשכה בטלפון: 03-6362214 או בדוא"ל לכתובת roshlishka@israelbar.org.il

עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
לשכת עורכי הדין בישראל תעניק "אות הוקרה לעורכי דין מתנדבים מצטיינים", כדי לבטא את הוקרת הלשכה לחבריה על פעילותם ההתנדבותית בחברה הישראלית ולעודד את המשך פעילותם.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בין אירועי המשלחת: מושבים מקצועיים והרצאות בנושא נדל"ן והשקעות בינלאומיות במזרח התיכון; מפגש עם נציגים רשמיים של ישראל בדובאי; אירוע קבלת פנים; אירועי נטוורקינג; סיורים וביקורים בדובאי.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
שר המשפטים וחבר הקבינט המדיני-בטחוני, אמיר אוחנה, הודיע היום על מצב חירום מיוחד בבתי המשפט, בבתי הדין לעבודה ובלשכות ההוצאה לפועל. הפירוט המלא מפורט במסמך המוצג בהמשך. אני מבקש לחזק את אזרחי מדינת ישראל ואת ציבור עורכי הדין ומאחל לכולנו ימים שקטים וטובים יותר.
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
לתכנית יתקבלו עורכי דין מובילים מבחינה מקצועית, המשפיעים חברתית וערכית, אשר יכולים לתרום לשיפור מעמד נפגעי העבירה בישראל ולמימוש זכויותיהם.
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
אני פונה אליכם עורכי הדין לאלה המעוניינים לקבל או למסור תיק/ילקוט, לפנות דקה מזמנכם ולשלוח פרטים למנהלי המיזם שיתאמו את החלוקה/איסוף החל מחודש אוגוסט.
עו"ד אפי נוה, ראש הלשכה
לשכת עורכי הדין מעניקה מידי שנה את פרס הלשכה לאדם ו/או לחבר בני אדם בגין פעילות מיוחדת וראויה לציון באחד מן התחומים הבאים: 1. קידום שלטון החוק בישראל. 2. תרומה למשפט ולחברה. 3. תרומה למקצוע עריכת הדין. 4. סיוע משפטי. 5. הגנה על זכויות אדם.
עו"ד דורון ברזילי, ראש הלשכה
על הצורך לשינוי מבנה הלשכה, ביטול מנגנוני היתר, הפחתת דמי החבר בשיעור ניכר, יצירת שקיפות, חיזוק משילות ומתן שירות טוב יותר לחבריה, התרעתי פעם אחר פעם מעל כל במה אפשרית, ואני שמח כי מאבק זה נשא פרי.
עו"ד דורון ברזילי, ראש הלשכה
בית המשפט העליון קיבל היום את טענות לשכת עורכי הדין בעתירתה נגד חוק המכר (דירות) (תיקון – איסור גביית ההוצאות המשפטיות בידי עורך דין מרוכש דירה), התשע"ג-2013 ואמר כי דעתו אינה נוחה מהאופן בו הותקנו התקנות המגבילות את שכר טרחתם של עורכי הדין המייצגים רוכשי דירות מקבלן.
עו"ד דורון ברזילי, ראש הלשכה
דף מס' 1 מתוך 22 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון