הודעות ועדכונים
ועדת המינויים
כל המעוניין/ת להתמנות כחבר/ה בבית הדין המחוזי או כנציג/ת ציבור בוועדת האתיקה, מוזמן/ת להוריד את טפסי המועמדות ואת הוראות החוק הרלוונטיות.
צוות הצרכנות
כמנהגנו, גם השנה, לקראת ראש השנה אנו יוצאים במבצע הנחות לרכישת תווי קנייה של שופרסל (תו הזהב), המכובדים ברשתות שיווק שונות, בכפוף למגבלות ותנאים שונים, שחלקם מפורט להלן.
אגף מערכות מידע ומחשוב, הנהלת בתי המשפט
לטובת שדרוג שרת בסיס הנתונים המרכזי תושבת מערכת נט המשפט, החל מיום חמישי 6.11.2014 בשעה 22:00 ועד יום ראשון, 9.11.2014 בשעה 06:00.
הנהלת בתי המשפט, חטיבת תפעול ומזכירות
היום, 29.8.12 יופעל אתר ההגשה מרחוק של מערכת נט המשפט. האתר יפעל בשעות 08:00-20:00. עדכון על פעילות האתר בימים הבאים, ימסר בהמשך.
עו"ד ברק לייזר, היועץ המשפטי להנהלת בתי המשפט
במהלך פגרת הקיץ 2012 צפוי להתבצע שדרוג גרסת מערכת "נט-המשפט". הפעילות היא נרחבת, כוללת עשייה רבה בתחומי הפיתוח והתשתית ועל כן תהיה כרוכה בהשבתה כללית רצופה של המערכת בתאריכים 12.8.12 עד 25.8.12.
צוות האתר
עורכי ועורכות דין המעוניינים להשתתף בכנס השנתי, ושקבועים להם/ן דיונים במועדים אלה, מתבקשים/ות להזדרז ולהגיש את הבקשות לדחיית הדיונים מוקדם ככל הניתן.
עו"ד אירית הרמל, סגנית היועץ המשפטי, הנהלת בתי המשפט
הרינו להביא לידיעתכם כי הנחנו את מזכירויות בתי המשפט להודיע לבעלי הדין כי מעתה ואילך האחריות על הסדרת עיכובי היציאה מהארץ מוטלת על כתפיהם.
צוות מחוז ירושלים
האגף לסיוע משפטי במשרד המשפטים (להלן: "המשרד") מבקש לקבל הצעות להצטרפות למאגר עורכי הדין של הלשכה לסיוע משפטי מחוז ירושלים והלשכה לסיוע משפטי מחוז הדרום, לרבות טוענים רבניים, דרוזיים, שרעיים או כנסייתיים בהתאם לעקרונות תקנה 5(א)(2) לתקנות חובת המכרזים, התשנ"ג – 1993 תיאור השירותים הנדרשים, תנאי ההתקשרות, אופן הגשת ההצעה ואופן בחירת עורך הדין מתוארים במסמכי ההזמנה להציע הצעות.
דוד מדיוני, מנהל מערכת ההוצאה לפועל
דף מס' 1 מתוך 5 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון