ההוצאה לאור

 
 
 
 

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין רשומה במשרדי רשם החברות כחברה מוגבלת במניות, לתועלת הציבור זאת, לאחר שנים רבות של פעילות כחלק מלשכת עורכי הדין. החברה, הפועלת כבית הוצאה לאור וכבית תוכנה, נשלטת בעיקר בידי לשכת עורכי הדין ומנהל אותה דירקטוריון המונה תשעה חברים.

 

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין - עוסקת בהוצאתם לאור של ספרות משפטית עשירה, בתחום החוק והמשפט. חלק בלתי נפרד מבית ההוצאה לאור הוא יחידת המחשב, העוסקת בהוצאה לאור אלקטרונית של ה"פדאור", התקליטור המשפטי הראשון "פד"עאור", ו"ביטוח ונזיקין" הכוללים קבצי פ"ד (פסקי דין של בית המשפט העליון), פס"מ (פסקי דין של בתי המשפט המחוזיים והשלום), פד"ע (פסקי דין של בתי הדין לעבודה).

 

דרך מנחם בגין 82, תל אביב 67138
מען למכתבים: ת.ד. 14152 תל אביב 61141
טל. 03-6242060, פקס 03-6240605

  

ההוצאה לאור של הלשכה
בימים אלה ראה אור החלק הראשון של כרך א’ מסדרת הספרים על "מיסוי מקרקעין" שהופיעה עד כה בשתי מהדורות. המהדורה השנייה כוללת חמישה כרכים (א’, ב’ (שני חלקים), ג’ ו-ד’) שהפכו לספרים המנחים בתחומם. פרק 14 העוסק בהימנעות ממס דן בכל תחומי המס, לרבות מס הכנסה.
ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין
מידי שבוע מתווספים לאתר פסקי דין חדשים בתחום המשמעתי, והחקיקה בתחום מתעדכנת אף היא באופן שוטף. החיפוש באתר הוא קל ופשוט והוא מתאפשר על פי כל פרמטר: חיפוש מילות מפתח, סעיפי חוק מאוזכרים, תגיות ועוד.
צוות האתר
הקודקס הצבעוני, פרי שיתוף הפעולה בין המרכז המשפטי לילדים ולנוער וההוצאה לאור של הלשכה, מציג את חוקי המדינה בשפה סיפורית, פשוטה, שובבה אך מדוייקת.
עו"ד שמרית רגב - דוברת הלשכה
ניוזלטר עדכני לכל המעוניין והמאגרים המלאים של דיני עבודה ללקוחות הפדאור ללא תשלום.
צוות האתר
ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין משיקה מערך הכנה חדשני לבחינות הלשכה - ערכת לימוד ממוקדת וידידותית בשילוב קורס תרגול שייערך בסמוך למועד הבחינה. בהוצאה לאור סבורים כי שיטת הלימוד החדשנית תשפר באופן משמעותי את סיכויי הנבחנים להצליח בבחינות הלשכה.
ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין
בימים אילו יצא לאור ספרם של השופטת ורדה אלשיך ושל עו"ד גדעון אורבך בנושא הקפאת הליכים. על פי דימוים של המחברים בספרם זה, נחשבת הקפאת ההליכים למעין "חדר מיון" בבית חולים. זהו התחום הסבוך ביותר של דיני חדלות הפירעון.
ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין בישראל
לקראת סוף שנת 2005 יוצאת ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין, כבכל שנה, במבצע סוף שנה הכולל את כל מוצריה ושירותיה בהנחה משמעותית.
דף מס' 1 מתוך 1 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון