חדשות הלשכה - אם אינך מצליח/ה לצפות בתוכן - לחץ כאן
דף לשכה בפייסבוק   |   עדכון פרטים אישיים
יום שלישי  |  22.7.2014
 

     
דבר
ראש הלשכה

 

 

הלשכה מגויסת לסייע לחבריה, לחיילי צה"ל ולציבור הרחב 

 

אלה ימים קשים ועצובים למדינת ישראל. ימים בהם לוחמינו עוברים ללילות ללא שינה ומקריבים את חייהם למעננו, בעוד ברקע נשמע בכי משפחות הנופלים. אלה ימים לא פשוטים, בהם העם הישראלי דרוך, מוטרד וכואב את צער המשפחות ואת האובדן הכבד מנשוא. בתקופה כזו, ההתלכדות, העזרה והנתינה חשובות מאין כמותן. לשם כך, הלשכה יזמה מספר פרויקטים ואנו קוראים לחברות ולחברים להצטרף אלינו.

21.7.2014 המשך קריאה
 
פייסבוק

 

 

22,875 חברות וחברים שיודעים מה קורה בלשכה

 

חבר/ה יקר/ה,

 

הלשכה מזמינה אותך להצטרף לדף הבית הרשמי שלה בפייסבוק - הקהילה החברתית הגדולה ביותר של עורכי/ות הדין בישראל. כל האירועים, התמונות והחוויות - עכשיו במקום אחד. זו ההזדמנות שלך להכיר את הפעילות החברתית והמקצועית של הלשכה ושל קהילת עורכי הדין ועורכות הדין. כמו כן, הינך מוזמן להצטרף לדף הפייסבוק האישי של ראש הלשכה. אתם/ן מוזמנים/ות להצטרף, להגיב, להציע ולהיות בקשר רציף ועדכני.

21.7.2014 המשך קריאה
חדשות ועדכונים

מנכ"ל הלשכה למנהל בתי המשפט: גלה התחשבות בבקשות לדחיית דיון של עורכי דין שגויסו בצו 8

מנכ"ל הלשכה, עו"ד גיל סלומון, פנה למנהל בתי המשפט בבקשה להוציא הנחיה לשופטים, לפיה יש לגלות התחשבות בעורכי דין המגויסים בצווי 8 במסגרת מבצע "צוק איתן", ובשל כך פונים לבית המשפט בבקשות לדחיית הדיון.
21.7.2014 לפרטים לחץ/י כאן

הירתמות הלשכה למען חיילי צה"ל ותושבי הדרום

לשכת עורכי הדין נתרמת לסייע ללוחמים ולתושבי הדרום. במסגרת ההתגייסות, ייאספו חבילות שי ארוזות לחיילי צה"ל ולמשפחות המתגוררות בעוטף עזה.
22.7.2014 לפרטים לחץ/י כאן

הלשכה פתחה קו לסיוע משפטי ללא תשלום לנפגעי חרדה ופגיעות גוף

ראש הלשכה, עו"ד דורון ברזילי: "לשכת עורכי הדין פעילה מאוד בקהילה בכל ימות השנה, ומגויסת גם בימים אלה שהמדינה נמצאת תחת אש. לשם כך, הלשכה מעמידה לרשות הציבור מוקד למתן סיוע משפטי לנפגעי חרדה ופגיעות גוף. אני מתפלל ומייחל שאף לא אדם אחד יזדקק לשירותיו של המוקד".
17.7.2014 לפרטים לחץ/י כאן

הודעה לעורכי/ות הדין בנוגע לביצוע הליכים מבצעיים בהוצאה לפועל בתקופת מבצע "צוק איתן"

הנכם מתבקשים להימנע מפעילות מבצעית בהוצאה לפועל בכל רחבי המדינה, לאור גיוס המילואים הרחב, אשר משפיע על כל אדם ומשפחה במדינה.
20.7.2014 לפרטים לחץ/י כאן
לדף המדור המלא
 
ימי עיון,
השתלמויות ואירועים

הגשת בקשה לצו ירושה בטופס מקוון - השתלמות

ההשתלמות בשיתוף משרד רשמת הירושות והאפוטרופוס הכללי. ארבעה מועדים אפשריים לבחירה.
11.8.2014 לפרטים לחץ/י כאן

ניהול מערכת בתנאי משבר ואי ודאות. חשיבה, תכנון ופעולה אסטרטגית, מדיניות מכוונת מטרות ותוצאות - הרצאה

הרצאתו של האלוף (במיל’) דורון רובין - לשעבר מפקד ביה"ס לקצינים בה"ד 1 וראש מה"ד, במסגרת "הקתדרה בשישי". עוד במפגש - שאלות ותשובות. לאור המצב הבטחוני, נדחתה ההרצאה ליום שישי, 1 באוגוסט 2014.
1.8.2014 לפרטים לחץ/י כאן

שוחד - סמינר במשפט העברי

מתן שוחד וקבלת שוחד • שוחד לשופט, לעובד ציבור ולנבחר ציבור • שוחד בחירות • שוחד לנאמן ולשליח • שוחד ’דברים’ • שוחד ’מאוחר’ • שוחד למנוע עיוות-דין • פסילת פסק-הדין ופסילת מעשה שנעשה על ידי מקבל השוחד.
4.9.2014 לפרטים לחץ/י כאן
לדף המדור המלא
 
פעילות הלשכה

התראה - ניסיונת לזיוף פלטי הפצת מידע המוצגים כנסחי רישום מקרקעין

לאחרונה הגיעו לאגף לרישום והסדר מקרקעין דיווחים אודות ניסיונות לזייף פרטים על גבי קבצי PDF המשמשים את שירות העיון המקוון בפנקסי המקרקעין (הפצת מידע) לגבי נכס מקרקעין.

22.7.2014 המשך קריאה

הסתה, גזענות והתבטאויות בלתי הולמות - גילוי דעת מטעם ועדת אתיקה ארצית

ועדת האתיקה הארצית קוראת לעורכי הדין להיזהר בדבריהם, ולשמש גורם ממתן, ולא גורם המלהיט את הרוחות. בלשכה חברים בני כל הדתות והעדות, ומצופה כי בימים קשים אלו חברי הלשכה ינהגו בכבוד ובסובלנות במסגרת עבודתם ומחוצה לה.
22.7.2014 המשך קריאה

חדשות הפורום הפלילי: חסיון חומר מודיעיני, הזכות להליך הוגן ואיזוק אלקטרוני

הפורום הפלילי הארצי העביר נייר עמדה לועדת חוקה, חוק ומשפט בכנסת ביחס להצעת חוק חיסיון חומר מודיעיני (תיקוני חקיקה), התשע"ד 2014. הפורום הפלילי הביע את התנגדותו הנחרצת להצעה וטען, כי הצעת החוק מביאה לפגיעה בזכויות יסוד של נאשמים.

22.7.2014 המשך קריאה

ועדת תובענות ייצוגיות מתנגדת להרעה בפסיקת שכר טרחה

הוועדה הביעה את התנגדותה הנחרצת להצעת חוק תובענות ייצוגיות (תיקון – הסדרי פשרה והסתלקות), התשע"ד– 2014 ובראש ובראשונה לסעיף המבקש הצמדה של סכום שכר הטרחה וגידורה ב-15%. מנייר העמדה עלה, כי הצמדה זו איננה ראויה; פסולה ומגבילה את שיקול דעת בית המשפט.

22.7.2014 המשך קריאה
 
נט-המשפט

מערכת נט המשפט תושבת בין התאריכים 3.8.2014 ל- 9.8.2014 לצורך ביצוע פעילויות תפעוליות

במהלך ימי ההשבתה לא ניתן יהא להגיש כתבי בי-דין בקשות ומסמכים, למעט בעניינים דחופים או עניינים אחרים הנדונים בבתי המשפט בתקופת ההשבתה. כמו כן, בימי ההשבתה לא יפעלו הממשקים האוטומטיים ולא ניתן יהיה לעיין בתיקי בתי המשפט.
22.7.2014 המשך קריאה
לדף המדור המלא
 
הודעות ועדכונים

הודעת ועדת התמחות ארצית בנוגע לפרסומים הקוראים להפסיק העסקת מתמחים

אנו מגנים את הקריאה לעורכי הדין להפסיק להעסיק מתמחים ולהעדיף העסקת עורכי דין צעירים על פניהם וקוראים לחברי הלשכה העונים על התנאים לכך, להצטרף אל ציבור המאמנים ולשליחות הציבורית והמקצועית שהוא ממלא, בעיצוב פניו של מקצוע עריכת הדין.
21.7.2014 המשך קריאה

הגשת בקשות וסעדים דחופים וסוגי העניינים בהם יטפלו המזכירויות במהלך הפגרה

הנהלת בתי המשפט מודיעה כי בקשות וסעדים דחופים המוגשים במהלך הפגרה - יש להגיש במזכירויות בתי המשפט בלבד, ולא באמצעות הגשה מרחוק.
21.7.2014 המשך קריאה

הליך פומבי לאיתור מועמדים למגוון ועדות של משרד המשפטים

משרד המשפטים מבקש להקים מאגר מועמדים לחברות במגוון ועדות בהתאם לסמכות הנתונה לשרת המשפטים בחוקים שונים. לשם הקמת המאגר, הוחלט על קיומו של הליך פומבי לאיתור מועמדים. ברוב הוועדות מכהן כיושב ראש שופט או שופט בדימוס. בוועדות כאלה, הליך איתור זה נוגע אך ורק לחברי הוועדות ולא ליושבי הראש.
16.7.2014 המשך קריאה
לדף המדור המלא
 
הוצאה לפועל > פרסומי רשות האכיפה והגבייה

פגרת הקיץ 2014 במערכת ההוצאה לפועל

לשכות ההוצאה לפועל יפעלו במתכונת מצומצמת מיום 16 ביולי עד יום 14 באוגוסט 2013. שעות הפעילות של לשכות ההוצאה לפועל בתקופה זו הן 09:00-12:00. החל מיום 14 באוגוסט ועד יום 31 באוגוסט לשכות ההוצאה לפועל תהיינה סגורות, ותקבלנה בקשות בסוגי העניינים כדלהלן (למעט הלשכות: קריית גת, רחובות, הרצליה, קריית שמונה, בית שאן ועפולה, שתהיינה סגורות במועדים אלה, והשירות המפורט להלן יינתן בלשכות הסמוכות):
8.7.2014 המשך קריאה
לדף המדור המלא

יום שלישי  |  22.7.2014
 
להסרה מרשימת הדיוור באמצעות טופס עדכון פרטים אישיים במאגר הלשכה - לחצו כאן
או בפקס מס’: 03-5615476 או באמצעות דוא"ל ibar@israelbar.org.il
* פניות לכתובת הדוא"ל ממנה נשלחה ההודעה לא ייענו.
פניות ללשכה ו/או לצוות האתר ניתן לבצע באמצעות טופס תגובות והצעות שבאתר הלשכה. תודה
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון