חדשות הלשכה - אם אינך מצליח/ה לצפות בתוכן - לחץ כאן
דף לשכה בפייסבוק   |   עדכון פרטים אישיים
יום שלישי  |  15.7.2014
 

     
דבר
ראש הלשכה

 

 

שמירה על המדינה ושמירה על גבול המקצוע  

 

בימים אלו, אני מבקש לחזק את ידיהם של כלל תושבי ישראל וחיילי צה"ל. אני מתפלל לשלומם ומייחל להחזרת השקט על כנו.

 

בצל המתיחות הבטחונית, ממשיכה הלשכה לפעול כאיגוד מקצועי. כנס שהתקיים אתמול בלשכה, עסק בהצעת חוק הביטוח הלאומי, המבקשת להגביל את השכר בייצוג מול המוסד לביטוח לאומי לשמונה אחוזים ואינה מבחינה בין מאכערים, הגובים שכר טרחה מופרז בגין שירות מינורי וטכני, לבין עורכי הדין, אשר גובים שכר ראוי באופן התואם את הידע והשירות המשפטי הניתן על ידיהם. תעמוד על המשמר, ולא תיתן ללבנת פורן ולמרכזים למימוש זכויות רפואיות, להפר את החלטות פסק הדין, ותמשיך להגן על מקצוע עריכת הדין מפני כלל מסיגי הגבול.

14.7.2014 המשך קריאה
 
פייסבוק

 

 

22,725 חברות וחברים שיודעים מה קורה בלשכה

 

חבר/ה יקר/ה,

 

הלשכה מזמינה אותך להצטרף לדף הבית הרשמי שלה בפייסבוק - הקהילה החברתית הגדולה ביותר של עורכי/ות הדין בישראל. כל האירועים, התמונות והחוויות - עכשיו במקום אחד. זו ההזדמנות שלך להכיר את הפעילות החברתית והמקצועית של הלשכה ושל קהילת עורכי הדין ועורכות הדין. כמו כן, הינך מוזמן להצטרף לדף הפייסבוק האישי של ראש הלשכה. אתם/ן מוזמנים/ות להצטרף, להגיב, להציע ולהיות בקשר רציף ועדכני.

14.7.2014 המשך קריאה
חדשות ועדכונים

הלשכה תתן יעוץ וסיוע משפטי להורי ילדים חולי סרטן במסגרת שיתוף פעולה עם עמותת "רחשי לב"

מנכ"ל לשכת עורכי הדין, עו״ד גיל סלומון, ביקר לאחרונה ילדים חולי סרטן ב’בית הילד’ של עמותת רחשי לב, הנמצא במתחם ביה"ח שיבא תל השומר בצמוד לבית החולים ’ספרא’ לילדים. בסיומו של הסיור סיכמו עו"ד גיל סלומון ושימי גשייד מנכ"ל "רחשי לב", על שיתוף פעולה בין לשכת עורכי הדין לעמותה.
15.7.2014 לפרטים לחץ/י כאן

בעקבות בקשה לביזיון בימ"ש מטעם לשכת עורכי הדין: חברת דטהפקס תידרש לשנות את אתר האינטרנט שלה ולהבהיר את מגבלות שירותיה

על חברת דטהפקס נאסר להפעיל מרכז מומחים במתכונת של מתן חוות דעת משפטיות לסיטואציות קונקרטיות, ולמתן תשובות לשאלות קונקרטיות. בהתאם נדרשה החברה לשנות את אתר אינטרנט שלה, ולהוסיף הבהרה בדבר מגבלות השירות שהיא רשאית לתת.
10.7.2014 לפרטים לחץ/י כאן

בעקבות התערבות הלשכה, הודבקו הפיגורים בהקלדות של הבקשות המוגשות לרשם לענייני ירושה במחוז תל אביב

הבקשות שהוגשו באמצעות הכספת או בדואר עד 1.6.14 ובקשות שהוגשו בקבלת קהל עד 28.4.14, טופלו וקיבלו מספר. זאת בזכות שיתוף פעולה בין יו"ר ועדת ירושה בלשכה, עו"ד אהובה פרידמן, לבין הרשמת לענייני ירושה, מנהלת מחוז ת"א והמרכז והאפוטרופוס הכללי, עו"ד רותי מזרחי.
14.7.2014 לפרטים לחץ/י כאן

משולחנה של ועדת האתיקה הארצית: ענייני שכר טרחה

ועדת שכר הטרחה היא ועדה וולונטרית שהקים הוועד המרכזי המחזיקה במספר תפקידים הנובעים מתפקיד הלשכה לפי החוק ואשר נותנת בין השאר מענה לפניות עורכי דין או ציבור לקוחותיהם בנושא שכר טרחת עורך דין. להלן מספר החלטות שחשוב לזכרן.
14.7.2014 לפרטים לחץ/י כאן
לדף המדור המלא
 
ימי עיון,
השתלמויות ואירועים

ניהול מערכת בתנאי משבר ואי ודאות. חשיבה, תכנון ופעולה אסטרטגית, מדיניות מכוונת מטרות ותוצאות - הרצאה

הרצאתו של האלוף (במיל’) דורון רובין - לשעבר מפקד ביה"ס לקצינים בה"ד 1 וראש מה"ד, במסגרת "הקתדרה בשישי". עוד במפגש - שאלות ותשובות. לאור המצב הבטחוני, יתכן ביטול האירוע - אנא התעדכנו באתר הלשכה.
18.7.2014 לפרטים לחץ/י כאן

שוחד - סמינר במשפט העברי

מתן שוחד וקבלת שוחד • שוחד לשופט, לעובד ציבור ולנבחר ציבור • שוחד בחירות • שוחד לנאמן ולשליח • שוחד ’דברים’ • שוחד ’מאוחר’ • שוחד למנוע עיוות-דין • פסילת פסק-הדין ופסילת מעשה שנעשה על ידי מקבל השוחד.
4.9.2014 לפרטים לחץ/י כאן

הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין הבינלאומית בטוקיו - אוקטובר 2014

ההשתתפות בכנס פתוחה גם למי שאינו/ה חבר/ה בארגון. כתמיד, יכלול הכנס מגוון של מושבים מרכזיים, סדנאות ופאנלים במגוון תחומים ונושאים משפטיים כגון בוררות, מיזוגים ורכישות, זכויות אדם, אתיקה מקצועית ועוד. הזדמנות נדירה להיפגש עם קולגות ממגוון חסר תקדים של מדינות.
19.10.2014 לפרטים לחץ/י כאן
לדף המדור המלא
 
פעילות הלשכה

שכר מצווה: מתנדבים גם תחת אש

תוכנית שכר מצווה פועלת למתן סיוע משפטי למעוטי אמצעים באופן רציף, גם (ובמיוחד) בעיתות של משבר. שכר מצווה ממשיכה בפעילותה בכל רחבי הארץ, ומייחלת לחזרה מהירה לשגרה.
 
14.7.2014 המשך קריאה

אפס סובלנות לסבל - ועדת זכויות בעלי חיים של הלשכה

גם בימים לא קלים אלו, ממשיכה הוועדה בפעילותה להגנת בעלי החיים. השבוע על הפרק: תיקון תקנות צער בעלי חיים המאפשר סירוס פיסי של חזירים בפעולה הגורמת סבל בלתי סביר או מוצדק במטרה להשביח את ריחו של בשר החזיר.
 
14.7.2014 המשך קריאה
 
לשכת עורכי הדין > משוב השופטים

הוועדה לבחינת משוב השופטים דנה באופן ביצוע המשוב וקראה לשיתוף פעולה עם המערכת המשפטית

עו"ד דורון ברזילי, ראש הלשכה: "מטרת הוועדה היא להוציא את החלטת הוועד המרכזי לפועל, ועל כן אני שמח שמשוב השופטים יצא לדרך. אני מאמין בקיום המשוב, משום שכל גוף נתון לביקורת, קל וחומר גוף הדורש אותה מאחרים. מערכת המשפט היא חלק אינהרנטי מעבודתם של ציבור עורכות ועורכי הדין, ולכן אני סבור כי הוא ראוי דיו לשפטה".
8.7.2014 המשך קריאה
לדף המדור המלא
 
הודעות ועדכונים

הודעה בדבר קיום דיוני הארכות מעצרים של בית המשפט בבאר שבע בכלא אשל בשל המצב הביטחוני

בעקבות המצב הביטחוני, בית משפט השלום בבאר שבע יקיים החל מהיום (יום חמישי ה - 01.7.01) ועד להודעה חדשה, דיוני הארכות מעצר בכלא "אשל". שאר הדיונים בבית משפט השלום בבאר שבע יתקיימו לפי שעה כסדרם.
10.7.2014 המשך קריאה

פרויקט יומן פתוח - יוצא לדרך! עורכי דין ותיקים משתפים את יומן הדיונים

במסגרת הפרויקט, תפרסם הלשכה יומן אינטרנטי פתוח, אליו יוזנו דיונים במגוון תחומי משפט בערכאות שונות, של עורכי/ות דין ותיקים ומנוסים.
3.7.2014 המשך קריאה
לדף המדור המלא
 
המוסד הארצי לגישור > קורסים, השתלמויות וימי עיון

קורס בסיסי בגישור

הקורס הבסיסי בגישור הינו קורס ראשוני, המעניק מיומנויות וכלים בסיסיים לניהול משא ומתן וגישור. הקורס נועד לחשוף משפטנים ועורכי הדין לתפיסת עולם שונה באשר לניהול וליישוב סכסוכים באמצעות הליך הגישור, שהינו ציר מרכזי בקשת ה- ADR (Appropriate Dispute Resolution). החשיפה לקשת ה- ADR נועדה לסייע להם להמליץ "בזמן אמת" על ההליך הראוי ליישוב הסכסוך הספציפי. בנוסף, הקורס נועד להקנות למשתתפיו מיומנויות וכלים בסיסיים, אשר יסייעו להם בעבודתם כעורכי דין מייצגים וכמגשרים.
7.7.2014 המשך קריאה
לדף המדור המלא
 
הוצאה לפועל > פרסומי רשות האכיפה והגבייה

הודעה על הפסקת ממשק עיקולים - מיטב דש גמל ופנסיה בע"מ

חברת מיטב דש גמל ופנסיה בע"מ הודיעה על הפסקת עבודת ממשק לרישום עיקולים ממוכן מול מערכת המדיה המגנטית בהוצאה לפועל. בעקבות ההודעה, החל מהיום הקודים המפורטים מטה ייחסמו לצווים חדשים.
15.7.2014 המשך קריאה
לדף המדור המלא

יום שלישי  |  15.7.2014
 
להסרה מרשימת הדיוור באמצעות טופס עדכון פרטים אישיים במאגר הלשכה - לחצו כאן
או בפקס מס’: 03-5615476 או באמצעות דוא"ל ibar@israelbar.org.il
* פניות לכתובת הדוא"ל ממנה נשלחה ההודעה לא ייענו.
פניות ללשכה ו/או לצוות האתר ניתן לבצע באמצעות טופס תגובות והצעות שבאתר הלשכה. תודה
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון