חדשות הלשכה - אם אינך מצליח/ה לצפות בתוכן - לחץ כאן
דף לשכה בפייסבוק   |   עדכון פרטים אישיים
יום רביעי  |  11.6.2014
 

     
דבר
ראש הלשכה

 

המאבק בנוהל החדש לשינוי מועדי דיון  

 

בשבועות האחרונים קיבלה לשכת עורכי הדין תלונות רבות מעורכי דין על כך שבקשותיהם לדחיית דיון בבית המשפט נדחו על הסף, למרות שעל פי נסיבות המקרים, מוצדק היה לקבלן. הלשכה פועלת לשנות את הנוהל והוועד המרכזי אף מינה בשבוע שעבר צוות חירום אשר הוסמך לפעול באופן מיידי ליישום צעדים אופרטיביים על מנת  לשנותו.

9.6.2014 המשך קריאה
 
פייסבוק

 

 

21,640 אנשים שרואים את הלשכה בתמונות 

 

חבר/ה יקר/ה,

הלשכה מזמינה אותך להצטרף לדף הבית הרשמי שלה בפייסבוק - הקהילה החברתית הגדולה ביותר של עורכי/ות הדין בישראל. כל האירועים, התמונות והחוויות - עכשיו במקום אחד. זו ההזדמנות שלך להכיר את הפעילות החברתית והמקצועית של הלשכה ושל קהילת עורכי הדין ועורכות הדין. למשתתפי/ות הכנס השנתי - עלו מאות תמונות - כנסו ותייגוכמו כן, הינך מוזמן להצטרף לדף הפייסבוק האישי של ראש הלשכה. אתם/ן מוזמנים/ות להצטרף, להגיב, להציע ולהיות בקשר רציף ועדכני.

9.6.2014 המשך קריאה
חדשות ועדכונים

דבר מנכ"ל הלשכה - הסכם קיבוצי הסטורי בלשכת עורכי הדין

אני שמח לעדכן שהגיע לסיומו סכסוך עבודה שנמשך למעלה משנתיים, ולראשונה מאז תולדותיה של הלשכה, חתמנו על הסכם קיבוצי עם עובדי לשכת עורכי הדין. אני בטוח שההסכם ישפיע באופן חיובי על עבודת מנגנון הלשכה והקשר עם ציבור עורכי הדין.
10.6.2014 לפרטים לחץ/י כאן

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין (ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין)

החברה חרטה על דגלה את ערכי המצוינות, האיכות והמקצועיות. ערכים אלה מנחים אותה בדרכה להענקת שירותים נלווים ייחודיים לעולם המשפט ומוצרי עזר לקהל עורכי הדין ולקהילה המשפטית ברמה גבוהה וללא פשרות.
9.6.2014 לפרטים לחץ/י כאן

השופט דוד רוזן על משפט אולמרט: "כל מה שהיה לי לומר כתבתי בפסק הדין"

השופט רוזן השתתף במושב בנושא הליך השימוע במסגרת הכנס השנתי ה- 14 באילת. על הליך השימו אמר: "הטיעון ששימוע מאריך את הזמן הוא לא רלוונטי בעיניי. אותי כשופט לא מעניין אם הנאשם הלך לשימוע או לא הלך לשימוע. זה לא משחק תפקיד, ויכולים להיות לנאשמים אלף ואחד שיקולים".
8.6.2014 לפרטים לחץ/י כאן

חרדים למשפט: לראשונה הושק פורום חרדי בלשכת עורכי הדין

מטרת הפורום הינה לייצג את המגזר החרדי במסדרונות הלשכה ולסייע לאלפי עורכי דין המשתייכים למגזר זה בישראל. ראש הלשכה, עו"ד דורון ברזילי, הבטיח כי הלשכה תאמץ את החלטות הפורום ותהיה לימין המגזר ככל שיידרש.
8.6.2014 לפרטים לחץ/י כאן
לדף המדור המלא
 
ימי עיון,
השתלמויות ואירועים

הזכות לקיום בכבוד בהליכי אכיפת חיובים - כנס

במרכז הכנס, דיון בהשתתפות שופטים, משפטנים ואנשי/נשות אקדמיה בכירים/ות.
15.6.2014 לפרטים לחץ/י כאן

"תקציב הביטחון של מדינת ישראל, האם הוא עונה על צרכי הביטחון?" - הרצאה

הרצאתו של האלוף (במיל’) אהוד שני - לשעבר מנכ"ל משרד הביטחון, במסגרת "הקתדרה בשישי". עוד במפגש - שאלות ותשובות.
20.6.2014 לפרטים לחץ/י כאן

כנס קניין רוחני שנתי - איגוד לשכות המסחר

על סדר היום: יבוא והפצת זיופים - הצורך לצמצם התופעה; האכיפה הפלילית, הדור הנוכחי/הבא; פיראטיות תוכנה והקשר ל- Cyber Crime ועוד.
25.6.2014 לפרטים לחץ/י כאן
לדף המדור המלא
 
פעילות הלשכה

חדשות האתיקה: ועדת האתיקה הארצית תפרסם גילוי דעת בנושא עורכי דין ברשתות חברתיות

לאחר בחינה מקיפה שכללה מספר גורמים בלשכת עורכי הדין, תפרסם בקרוב ועדת האתיקה הארצית גילוי דעת מקיף בנושא עורכי דין ברשתות חברתיות, אשר צפוי לשמש מורה נבוכים בתחום, שעד כה לא הוסדר.

 

9.6.2014 המשך קריאה

חדש בתוכנית שכר מצווה: שיתוף פעולה עם רשות האכיפה והגבייה

על פי ההסכם פורץ הדרך שהושג לאחרונה, תפעיל תוכנית שכר מצווה נקודות בלשכות ההוצאה לפועל, שיאפשרו מתן הפניה ישירה של פונים, אשר מזוהים על ידי הרשמים ככאלה שלא עולה בידם ולא יעלה בידם לשכור שרותי עורך דין מהמגזר הפרטי.

 

 

9.6.2014 המשך קריאה

חדשות הפורום הפלילי: פרסום תמונותיו של אדם אזוק באמצעי התקשורת, צבירת מידע D.N.A על אזרחי ישראל וגוף הביקורת על הפרקליטות

הפורום הפלילי פועל לשמירה על עקרונות יסוד של המשפט הפלילי המבטיחות זכויותיהם החוקתיות הבסיסיות של עדים, נאשמים ועורכי דין כאחד. בעדכון הנוכחי: התנגדות הפורום לצבירת מידע D.N.A של אזרחים באמצעות שינוי מתוכנן בחוק סדר הדין הפלילי, תמונות מבזות המפורסמות בכלי התקשורת של חשודים/עצורים, תמיכה בגוף הביקורת על הפרקליטות וספר עורכי/ות הדין בתחום המשפט הפלילי.

9.6.2014 המשך קריאה

חדשות פורום בתי משפט: הוועד המרכזי אישר עמדת הפורום המתנגדת לנוהל דחיית הדיונים החדש של הנשיא גרוניס

עמדת פורום בתי משפט בעניין נוהל שינוי מועדי דיון של נשיא בית המשפט העליון אושרה פה אחד על ידי חברי הוועד המרכזי. הוסכם, כי הנוהל פוגע באיזון הראוי שבין יעילות הדיון המשפטי לבין ניהול הליך המתחשב בצרכי המתדיינים ובאי כוחם. יתרה מכך, סבר הפורום, כי הנוהל המוצע מצמצם עד מאוד את שיקול הדעת של השופטים ומייצר אווירה של חשד מופגן ומראש כלפי ציבור עורכי הדין.
9.6.2014 המשך קריאה
 
הודעות ועדכונים

עורכי דין המייצגים נושים בהליך פשיטת רגל או בהליך פירוק חברה נדרשים להגיש תביעות חוב לכונס הרשמי באמצעות המערכת המקוונת בלבד

במסגרת שיפור השירות לאזרח פיתח הכונס הרשמי טופס מקוון ייחודי המיועד להגשת תביעת חוב בתיקי פשיטת רגל ובתיקי פירוק חברה.
26.5.2014 המשך קריאה

הזמנה לציבור להציע מועמדים/ות לפרס לשכת עורכי הדין לשנת המשפט תשע"ד

לשכת עורכי הדין הכריזה על הענקת פרס שנתי בסך 10,000 ₪ או בשווה ערך לאדם או לחבר בני אדם בגין פעילות מיוחדת וראויה לציון בתחומים המפורטים.
12.5.2014 המשך קריאה
לדף המדור המלא
 
הכנס השנתי ה- 14 באילת

שידורים על פי הזמנה (VOD) באתר הלשכה של מושבים נבחרים

גם אם לא הייתם השנה בכנס השנתי ה- 14 באילת, תוכלו לצפות בכל עת, באתר הלשכה, ב- 16 מושבים ייחודיים ומרתקים, ביניהם המושב המקדים בנושא המלחמה בפשיעה, מושב הפתיחה החגיגי ודברי הפתיחה של שרת המשפטים, גב’ ציפי לבני, הנשיא אשר גרוניס, ראש הלשכה, דורון ברזילי ונשיא הכנס, זאכי כמאל וכן בראיון המלא עם שר האוצר יאיר לפיד.
25.5.2014 המשך קריאה
לדף המדור המלא
 
המוסד הארצי לגישור > קורסים, השתלמויות וימי עיון

קורס השלמה בגישור משפחה

חברי הלשכה ומתמחים, בוגרי קורס בסיסי בגישור (בעלי תעודה ממוסד מאושר), מוזמנים להירשם לקורס השלמה בגישור משפחתי המאושר על-ידי ועדת גדות.
29.5.2014 המשך קריאה

קורס בסיסי בגישור

הקורס הבסיסי בגישור הינו קורס ראשוני, המעניק מיומנויות וכלים בסיסיים לניהול משא ומתן וגישור. הקורס נועד לחשוף משפטנים ועורכי הדין לתפיסת עולם שונה באשר לניהול וליישוב סכסוכים באמצעות הליך הגישור, שהינו ציר מרכזי בקשת ה- ADR (Appropriate Dispute Resolution). החשיפה לקשת ה- ADR נועדה לסייע להם להמליץ "בזמן אמת" על ההליך הראוי ליישוב הסכסוך הספציפי. בנוסף, הקורס נועד להקנות למשתתפיו מיומנויות וכלים בסיסיים, אשר יסייעו להם בעבודתם כעורכי דין מייצגים וכמגשרים.
28.5.2014 המשך קריאה
לדף המדור המלא
 
נט-המשפט

החל מתאריך 1.9.2014 תחסם באתר נט המשפט האפשרות לעבודה עם אקספלורר 8 ומטה

נכון להיום, אקספלורר 8 אינו נתמך באתר נט המשפט, אך העבודה באמצעותו איננה נחסמת.
9.6.2014 המשך קריאה
לדף המדור המלא

יום רביעי  |  11.6.2014
 
להסרה מרשימת הדיוור באמצעות טופס עדכון פרטים אישיים במאגר הלשכה - לחצו כאן
או בפקס מס’: 03-5615476 או באמצעות דוא"ל ibar@israelbar.org.il
* פניות לכתובת הדוא"ל ממנה נשלחה ההודעה לא ייענו.
פניות ללשכה ו/או לצוות האתר ניתן לבצע באמצעות טופס תגובות והצעות שבאתר הלשכה. תודה
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון